T35 S Model

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: T35 S Model

Postprzez mysiek13 » piątek, 18 kwietnia 2014, 20:24

Panowie śmiećcie w wątku do woli - bardzo ciekawe fotki :)

Teciak dostał kalki ARMO-Jadar ( http://www.jadarhobby.pl/armo-72403-fro ... -4778.html) , zmiękczane kilkukrotnie płynem na kalki Wamodu ( kalki kładły się super, bez pękania ale oczywiście wypadają na największej liczbie nitów na mniejszych wieżach :evil: ) i pokryty akrylowym matem Vallejo - bardzo fajny akryl, naprawdę polecam, przyjemne zaskoczenia na Vallejo :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Figuranci najpierw pomalowani podkładem ciemnoszary akryl Italeri aerkiem.

Obrazek

Potem kolory bazowe - akryle Vallejo:

Obrazek

Obrazek

Cieniowanie - washe brąz, czarny i jasny szary, suchy pędzel błękitny.

Obrazek

Obrazek

Teraz czas na "zapiaszczenie" czołgu i podstawkę, na która mam wg mnie fajny pomysł - zobaczycie w przyszłym tygodniu :mrgreen:
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Reklama

modele polskich samolotów

Re: T35 S Model

Postprzez mysiek13 » sobota, 19 kwietnia 2014, 09:33

Dziś rano kadłub, wieże i podwozie dostały piaskowy pigment z Agamy, i płyta silnikowa nieco track brownu z MIGa. Muszę jeszcze dopigmentować sam tył i gąski z tyłu - na dziś zrobiłem to raz, a nie chcę przedobrzyć, więc druga "nakładka" pigmentu na tyły wieczorem...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wywierciłem też reflektory i założyłem "światełka" z ELFa - efekt rewelacyjny, ale nie udało mi się tego pokazac na zdjęciach :evil: .placze: :glupek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotki do zobrazowania wielkości z przeciwnikiem (TKS z FtF) i przyjacielem (PzII SModel) :twisted:

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Re: T35 S Model

Postprzez Korowiow » niedziela, 20 kwietnia 2014, 22:07

Kciuk do góry.
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości