T-70M UM+Part+Armo 1/72

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

T-70M UM+Part+Armo 1/72

Postprzez temir2 » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:12

Witam!
"Z Nowym Rokiem równym krokiem" - a zatem jak zawsze o tej porze roku czas remanentów czyli penetracja mogił dawno rozgrzebanych i zapomnianych ofiar zabaw. I tak oto po burzliwych dziewięciu :!: :shock: latach od chwili rozpoczęcia budowy mój argusowy wzrok skierowałem ku tytułowemu nieszczęśnikowi.

A zaczęło się to tak:
A.D 2009 :arrow: model sklejony i wydepilowany, zaopatrzony w lufkę "Armo":

Obrazek

...opartowany:

Obrazek

Obrazek

...surfejser "Gunze 1000":

Obrazek

Korzystając teraz z ostatnich chwil tuż przed wejściem na dłużej w strefę cienia wydobyłem nieszczęśnika z nicości i tchnąłem weń nowe życie. W pierwotnym założeniu model miał przedstawiać pojazd w barwach LWP z okresu walk pod Studziankami . Niestety w trakcie budowy popełniłem kilka mniej lub bardziej istotnych błędów :oops: :evil: w wyniku których koncepcja ta padła martwa a nowej zabrakło :cry: . I tak przez kolejne lata model leżał sobie odłogiem cichuteńko w pudełeczku w towarzystwie innych biedaczków :? .

Po dokonaniu nieznacznej modyfikacji ostatecznie model przybrał przedstawianą poniżej postać:

Barwy podstawowe + uzupełniające + kalki + sidolux + obicia:

Obrazek

Obrazek

...obicia + łosz + syf (po raz pierwszy, nie ostatni) + załogant:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tym razem mam nadzieję że uda mi się doprowadzić do szczęśliwego końca budowy, zwłaszcza że jak rzadko mam pomysł na minimalistyczną podstawkę :idea: ;o) .

C.d.n.

Pozdrawiam!
Piękna wieś Bulowice
Avatar użytkownika
temir2
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela, 20 stycznia 2008, 22:17

Reklama

Re: T-70M UM+Part+Armo 1/72

Postprzez yar75 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 00:47

Witam. Zewnętrzna strona grzebienia gasienicy nie powinna być wytarta.
--------------------------------
warsztat;
T-34/76
BM-30 SMERCH
--------------------------------
TYLKO 1/72

Kupię modele Auto LokoMotiv/Tololoko
Avatar użytkownika
yar75
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2009, 18:34
Lokalizacja: Chrzanów Małopolska


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości