Strona 1 z 1

Egipski JS-3M-Trumpeter-1/35

PostNapisane: środa, 10 lutego 2010, 20:10
przez Łukasz Sosnowski
Witam.
Po wielu perypetiach udało mi się skończyć ten model. Przedstawia on pojazd używany przez Egipcjan w 1967 roku. Oznaczeń brak, bo Trumpek się nie popisał w tej materii, Montex zresztą też nie, a nic innego nie znalazłem. Warsztat:
http://modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=40923
Zapraszam do komentowania :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pzdr.

Re: Egipski JS-3M-Trumpeter-1/35

PostNapisane: środa, 10 lutego 2010, 22:26
przez Czarny
Łukaszu bardzo lubię Twoje prace ale ta nie do końca przypadła mi do gustu. Zrobiłeś bardzo trafne i ładnie wyglądające obicia, delikatne filtrowanie powierzchni, przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach i lekkie przyblaknięcia. Do tego wszystkiego pojazd zupełnie nie jest brudny. Radzieckie czołgi w rękach Egipcjan błagały o powrót do domu po poziom "kultury technicznej" u masryjczyków (Egipcjan) szalenie odbiegał od standardów radzieckich na korzyść naszych wschodnich braci. Mogłeś z tym modelem zrobić wszystko, albo ukurzyć go albo nawet ubłocić po uszy (tak, tak w Egipcie też wystepuje błoto i to w dużych ilościach ale nie widać go z okien hoteli w Szarm el-Szeik).

Jakbyś chciał mu jednaj jakieś nadać numery to na twoim miejscu napisałbym je z ręki. Arabskie cyferki w wersji oryginalnej a nie naszej są bardzo proste.