T-55 Tamiya 1/35 + żywiczne dodatki

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: T-55

Postprzez Modelarz » poniedziałek, 26 listopada 2007, 20:16

Congratulations !

Fantastyczny model, finalny efekt całej dioramy zapiera dech w piersiach. udało Ci się Ewpigo stworzyć niewesoły klimat na tym realistycznym pogorzelisku. Ja już bym chyba nie chciał tam żadnych figurek (szczególnie bezwładnie leżących :-| ).
Podoba mi sie że wszystkie elementy dioramy prezentują równy poziom wykonania. nie ma żadnych słabych stron, wszystko jest dopracowane i efektowne.

Znikam.
"Przeklęte części, czyż nigdy nie wyzwolę się z was, o, co za bogactwo części i co za bogactwo mąk!" W.Gombrowicz, "Ferdydurke"
Avatar użytkownika
Modelarz
 
Posty: 991
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:20
Lokalizacja: Toruń

Reklama

Re: T-55

Postprzez Komar » wtorek, 27 listopada 2007, 12:30

Gdy dostałem zdjęcia z warsztatu prac nad modelem to byłem święcie przekonany że będzie to rewelacja, ale teraz to stwierdzam że jest to po prostu szkoła mistrza i mało kto potrafi tak zrobić świetną dioramę. Każdy temat jaki podejmujesz potrafisz dopracować z perfekcją i całkowitą finezją modelarską. Model i diorama po prostu powala z nóg.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Komar
 

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości