Panzer IV H Dragon 12 HJ Normandia

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Panzer IV H Dragon 12 HJ Normandia

Postprzez Panzer » sobota, 8 stycznia 2011, 21:18

rollingstones napisał(a):Może uszczegółowij twe wrażenie będzie mi prościej. Zabiorę go dodatkowo do Bytomia - zobaczysz go wtedy na żywo i ewentualnie coś doradzisz.


Ja doradzę Tobie... taki żarcik chyba to jest ;o) Jak to się mówi: nie ucz ojca dzieci robić :D

Zrobiłem sobie przegląd Twojego portfolio jeszcze pod kątem poprzednich "Normandii", ale nie tylko. Ciężko mi wysłowić wrażenie porównawcze. Na pewno, to co piszesz o zacienionym podwoziu też swoje robi w odbiorze modelu na fotografii. Jeżeli chciałeś uzyskać efekt jak w Mardzerze Mateusza to trudno powiedzieć, że Ci się nie udało - wręcz przeciwnie - udało Ci się znakomicie. Może po prostu dlatego odnoszę wrażenie "jednego etapu przed zakończeniem", że poprzednicy byli bardziej "ziemiści" na dole. Było na nich więcej faktury, a właściwie faktur. Ale ja już nic więcej nie powiem. Czekam na Bytom :)
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
Avatar użytkownika
Panzer

Animal Planet
 
Posty: 2403
Dołączył(a): poniedziałek, 31 marca 2008, 16:50
Lokalizacja: Tychy

Reklama

Re: Panzer IV H Dragon 12 HJ Normandia

Postprzez tkali » wtorek, 11 stycznia 2011, 22:44

Model naprawdę super. Już od kilku lat śledzę rożne fora internetowe na temat prac modelarskich no i oczywiście twoje prace. Ale jeżeli można mieć do twojego modelu jakieś uwagi, jeśli można mieć oczywiście chyba się nie pogniewasz, to ja bym poprawił tylne koła zawieszone nad tłumikiem wyglądają jak nówki z fabryki, a tłumik okopcony jak talala, bandaże na kołach też nóweczki bez żadnych ubytków. Gąski na przednim pancerzu też wszystkie jednakowe jakby z jednego wypustu były, no i końcówka wyciora cała czarna nic nie zabrudzona albo tak zdjęcie jest zrobione. Praca ogólnie na wysokim poziomie. Ale to tylko taka moja sugestia każdy przecież ma swój gust. Ogólnie super.
___________________________________________________________________________________________________________
Pozdrawiam: Na warsztacie obecnie Pz.Kpfw. IV B wrzesień.
tkali
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 2 sierpnia 2009, 11:25

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości