Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez Nugget » piątek, 30 grudnia 2011, 23:04

Hej, model moim zdaniem jest bardzo fajny i ma swój klimat, do gustu przypadły mi odpryski i ryski na powierzchni modelu, według mnie są naturalne. Jedyne co mi się nie podoba to brudzenie kół, według mnie trochę nie naturalne. Ale to już kwestia gustu, każdy widzi inaczej. Gratuluje udanego modelu.
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:53

Reklama

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez Konrad .C » piątek, 30 grudnia 2011, 23:23

homer13 napisał(a):Konrad C. .... cytuję
"Dziękuję za subiektywną i klarowna opinie"

Konrad - już dopisałem, poza malowaniem, model mi się nie podoba. To chyba nie jest karane.

Do Matejson - tak można. Widać, że śledzisz forum na bieżąco. Skala 1:72, pojazdy, galeria. Ty występujesz jako obrońca ?- model mi się nie podoba. Jeżeli uważasz, że wnętrze, gąsienice są dobrze ułożone, naciągnięte, no i wiadro z tyłu pasuje jak ..... - Twoja sprawa, ja podtrzymuję zdanie, że w sakli 1:35 można to zrobić dużo ładniej. No to teraz się odegrasz na moich modelach pewnie - hahahaah. Śmiało.


Nie - to Twoja opinia.
eeSeeF-floresef
Konrad .C
 
Posty: 609
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 09:42
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez matejson » sobota, 31 grudnia 2011, 00:29

homer13 napisał(a):Do Matejson - tak można. Widać, że śledzisz forum na bieżąco. Skala 1:72, pojazdy, galeria. Ty występujesz jako obrońca ?- model mi się nie podoba. Jeżeli uważasz, że wnętrze, gąsienice są dobrze ułożone, naciągnięte, no i wiadro z tyłu pasuje jak ..... - Twoja sprawa, ja podtrzymuję zdanie, że w sakli 1:35 można to zrobić dużo ładniej. No to teraz się odegrasz na moich modelach pewnie - hahahaah. Śmiało.


:lol:
Mateusz Mathea
http://matejson.blogspot.com
"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." A.E.
Avatar użytkownika
matejson
 
Posty: 2312
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez Konrad .C » sobota, 31 grudnia 2011, 00:30

matejson napisał(a):
homer13 napisał(a):Do Matejson - tak można. Widać, że śledzisz forum na bieżąco. Skala 1:72, pojazdy, galeria. Ty występujesz jako obrońca ?- model mi się nie podoba. Jeżeli uważasz, że wnętrze, gąsienice są dobrze ułożone, naciągnięte, no i wiadro z tyłu pasuje jak ..... - Twoja sprawa, ja podtrzymuję zdanie, że w sakli 1:35 można to zrobić dużo ładniej. No to teraz się odegrasz na moich modelach pewnie - hahahaah. Śmiało.


:lol:


No ja bym nie ryzykował. :P :shock:
eeSeeF-floresef
Konrad .C
 
Posty: 609
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 09:42
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez homer13 » sobota, 31 grudnia 2011, 00:37

Nie wiem o co Wam chodzi. Mi model się nie podoba i to jest moje zdanie. Jak na tą skalę zrobiłeś parę " byków "- skoro innym się podoba, skoro inni może nie widzą tego co ja - ich sprawa. Tak - ja nie skleiłem jeszcze niczego w skali 1:35, ale porównując model Konrada do innych - gdzie przy innych modelach są opisy typu : piękny, boski, cudny itp - to jest różnica Konrad na Twoją niekorzyść. Nie będę przecież pisał, że model mi się podoba, skoro tak nie jest. Chyba, że wolisz abym pisał nieprawdę i liczył na Twoje dobre zdanie przy ocenie moich modeli ( Bo nieraz mam wrażenie, że obojętnie co by tu ludzie pokazali to większość pisze tylko - boski, cacy, super, nawet kiedy widać błędy itp itd ) ?
Jedne modele się podobają inne nie- proste jak budowa cepa. Gdybym wiedział, że masz tu adwokata to w ogóle bym nie zabierał zdania w tym wątku. To jest chyba forum - gdzie opinie mogą być różne i nie zawsze muszą być chwalebne dla autora ? ?

Zdarzyło mi się nieraz i pewnie zdarzy jeszcze, napisać co mi się nie podoba , co bym zmienił, co razi w oczy w pracach bardzo Szanowanych modelarzy z tego forum, którym Konrad i ja nie dorastamy póki co do pięt ( wykonanie modeli ) . I co na to Panowie Modelarze z Wyższej Półki- nie mają adwokatów, nie robią wojny na forum, tylko albo się zgodzą z opinią- i potrafią się przyznać do tego albo i nie, i wtedy rodzi się pożyteczna polemika.

Panie T. Hejmo- może Tobie podobają się krzywe, nierówne gąski ( czy Ty ich może nie widzisz ? ? ) , itp itd - mi się nie podobają. Może Ty każdy model jaki tu jest - kwitujesz tylko zdaniem - jest super i bosko - bo w zamian oczekujesz tego samego ? ? Czy każdy model na tym forum ma być chwalony i czczony jak jakiś bożek ? Czy wytykanie błędów jest tu zakazane ? - chyba nie w tym rzecz.


Jeszcze jedno - " odpryski farby metrowe....." - to dobre - ale wyjaśnij mi to bardziej. Jeśli Tobie się mój model nie podoba to ok, napisz co Cię boli i po sprawie, ale bawienie się w starszego brata jest nie na miejscu. Jedno co mogę napisać - model "elefanta" jest. był poligonem ( ze zniszczeniami na modelu ) i był poprawiony parę razy, sama rdza na nim była próbowana na kilka sposobów itp.
T. Hejmo "Zrób model choćby w połowie tak dobry jak ten, który krytykujesz, to pogadamy " - jeszcze muszę się dużo nauczyć by robić tak boskie, cudne modele jak model, którego wątek dotyczy.

Dla świętego spokoju - wszystko w tym modelu jest piękne, równe. Jest cacy, boski itp.

Poprosiłbym Cię o bardziej stonowane wypowiedzi. Nie podoba Ci się i już to każdy rozumie. Nie musisz się unosić i awanturować. A Twoje modele widziałem.
Roman.


Mój wpis częściowo zmieniłem. Może po tym wpisie, parę osób zrozumie, że nie każdy model musi czczony jak bożek.
Panie Romanie, uwagę zrozumiałem i biorę do serca. Nie awanturuje się i nie mam do tego zamiaru.
Z mojej strony uważam, temat za zamknięty. Jeżeli uraziłem czyjąś dumę - przeprasza, nie było to moim zamiarem.
Ostatnio edytowano sobota, 31 grudnia 2011, 14:29 przez homer13, łącznie edytowano 1 raz
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
N.Bonaparte

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. "
N.Bonaparte
Avatar użytkownika
homer13
 
Posty: 130
Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 21:34
Lokalizacja: Knurów / woj. Śląskie

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez Korowiow » sobota, 31 grudnia 2011, 01:03

Jezuuuuuu-ale o so chozi ?
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sd. Kfz. 251/9 Stummel AFV Club 1/35

Postprzez homer13 » sobota, 31 grudnia 2011, 14:32

Mam nadzieję, że już o nic.

Wszystkiego Dobrego z Nowym Rokiem 2012. :)
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
N.Bonaparte

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. "
N.Bonaparte
Avatar użytkownika
homer13
 
Posty: 130
Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 21:34
Lokalizacja: Knurów / woj. Śląskie

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości