[PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: [PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Postprzez kicus » środa, 8 lutego 2012, 17:17

Że antena niepomalowana to zauważyłem, ale myślałem, że mogła być z mosiądzu a nie stalowa więc nie drążyłem tematu. :)
Ciekaw jestem co to za teorie się potwierdziły.
Avatar użytkownika
kicus
 
Posty: 494
Dołączył(a): środa, 23 kwietnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

modele polskich samolotów

Re: [PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Postprzez Patterson » środa, 8 lutego 2012, 17:31

Jeszcze dziwacznie wyglądają włazy przednie, a zwłaszcza te czarne blokady i uchwyty do zamykania. Bardzo podoba mi się rozmieszczenie kamuflażu, ale ogólnie Twoja słabsza praca. Pamiętam Panther A i JP z Normandii, które są dla mnie wręcz wzorcowe i do dziś bardzo mi się podobają.
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Postprzez klajus » czwartek, 9 lutego 2012, 10:20

Marcin, te włazy to radosna twórczość, wzorowałem się na jakiejś panterze z Ospreya, a na czarno pomalowałem dla kontrastu.
Co do porównania z A i JP to ja widzę różnicę ale w drugą stronę...
Pozdrawiam z mojego brodzika intelektualnego, Paweł Klaja, Fun-sklejacz tworzący rzeczy z gruntu słabe albo przeciętne...
http://pawelklaja.blogspot.com
Tekst roku:
[..] ... więc nie ma go co manieryzmem rodem z "Super modelu" psuć. Modelarstwo redukcyjne to fakty w skali a nie mity i radosna twórczość. ... [...]
Avatar użytkownika
klajus
 
Posty: 1913
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 14:24
Lokalizacja: Jülich/Niemcy

Re: [PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Postprzez Georg01 » poniedziałek, 13 lutego 2012, 14:01

Bardzo ładnie wykonana Pantera. Widać, że pojazd używany, merytorycznie bez zarzutów. Co do szczegółów malowania to mogło być różnie - to końcówka 44 lub nawet rok 1945, więc zasady malowania np. włazów i wyposażenia nie są chyba takie jednoznaczne. Gratulacje za bardzo dobry model, który się z przyjemnością ogląda.
Jedynie taktyczny numer na wieży wyszedł tak trochę "za ładnie". Na czołgach często te oznaczenia były tak samo podniszczone jak reszta czołgu no i rzadko były takie od linijki, ale pewnie zdarzały się też takie "ładne" :) .
Avatar użytkownika
Georg01
 
Posty: 1034
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 13:03

Re: [PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Postprzez Korowiow » poniedziałek, 13 lutego 2012, 14:48

Jakoś mie umkła, że tak powiem. Bardzo podobają mi się takie bladziochy. Ładne kamo .
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [PANTHER] Panther G, Pz.Rgt.26, Włochy, 1:35 Dragon

Postprzez klajus » środa, 15 lutego 2012, 11:31

Dzięki Panowie.

Georg01 - co do numerów zgadzam się w całej rozciągłości.
Pozdrawiam z mojego brodzika intelektualnego, Paweł Klaja, Fun-sklejacz tworzący rzeczy z gruntu słabe albo przeciętne...
http://pawelklaja.blogspot.com
Tekst roku:
[..] ... więc nie ma go co manieryzmem rodem z "Super modelu" psuć. Modelarstwo redukcyjne to fakty w skali a nie mity i radosna twórczość. ... [...]
Avatar użytkownika
klajus
 
Posty: 1913
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 14:24
Lokalizacja: Jülich/Niemcy

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości