Pz IV / Mig-wrak 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Pz IV / Mig-wrak 1:35

Postprzez ewpiga » wtorek, 26 lutego 2008, 00:51

Gotowiec prezentuje to bo: pojazd.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 26 lutego 2008, 23:35 przez ewpiga, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Reklama

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez siara1939 » wtorek, 26 lutego 2008, 01:39

Kocham te tekstury. :shock: :shock:
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Artur » wtorek, 26 lutego 2008, 02:12

No Piotrze,każdy ruch pędzla był tu przemyślany,exclusiv,piękna destrukcja.
Obrazek
Artur
 
Posty: 327
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Wehrwolf » wtorek, 26 lutego 2008, 02:25

malowanie piękne... ale ten cały pocisk w kadłubie... :? niewybuch, gdy paliła się ta czwórka?
Ostatnio edytowano wtorek, 26 lutego 2008, 11:16 przez Wehrwolf, łącznie edytowano 1 raz
pozdrawiam
Rafal

Obrazek
Avatar użytkownika
Wehrwolf
 
Posty: 253
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:43
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez CzarekB » wtorek, 26 lutego 2008, 04:19

Niesamowite to jest ....
Zostawisz tak jak jest czy wkomponujesz w dioramke ?
Czarek.
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 23:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Anioł » wtorek, 26 lutego 2008, 09:38

Coś pięknego........... :shock:
Avatar użytkownika
Anioł
 
Posty: 458
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 18:54
Lokalizacja: POZnan*

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Yantom » wtorek, 26 lutego 2008, 10:23

Co tu dużo mówić, stały KOSMICZNY poziom prac Piotrka powodujący u oglądających jego prace zdumienie, osłupienie, drżenie rąk, przerażenie, wytrzeszcz oczu, ataki depresji, inne objawy ( * niepotrzebne skreślić )
Jak zwykle pozdrawiam oraz czekam z niecierpliwością na nowe DZIEŁA SZTUKI MODELARSKIEJ
Tomek
Avatar użytkownika
Yantom
 
Posty: 843
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 14:13
Lokalizacja: Granowo

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Artek » wtorek, 26 lutego 2008, 10:32

Yyy, ten, no, co ja to miałem.... taaaaa. Moc dobre a vyborne jak to mawiają starożytni Czechosłowacy. Szał po prostu. Ja bym to widział wkomponowane w diorkę, to juzjak wykonawca zadecyduje. Samo z siebie też jest cud miód.
MODEL-HIT>>> Twój nowy sklep modelarski
Avatar użytkownika
Artek
 
Posty: 319
Dołączył(a): środa, 6 lutego 2008, 00:38
Lokalizacja: CK miasto Oświęcim

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez subgrafik » wtorek, 26 lutego 2008, 11:59

huh...
a wiec jednak maszyna do miniaturyzacji
wszelkich przedmiotow istnieje! :shock:

niebywaly poziom
You need nothing to be happy. You need something to be sad.
~ Mooji.
Avatar użytkownika
subgrafik
 
Posty: 1788
Dołączył(a): środa, 12 grudnia 2007, 16:46
Lokalizacja: Wolne Miasto Wroclaw

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Sergionex » wtorek, 26 lutego 2008, 12:07

Hej!
Podoba mi się! Jest zdecydowanie w twoim stylu-przemyślany i dobrze doprowadzony do końca. Może wystawię swojego klamota dla kontrastu ;o) Pozdrawiam!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sergionex
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 15 października 2007, 11:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez kazio » wtorek, 26 lutego 2008, 14:26

Zastanawia mnie tylko jedno - która praca mi się bardziej podoba, Twoja czy Sergiusza. On poszedł bardziej w soczyste kolory świeżej rdzy, Ty jak widzę (podobnie było z FAMO) w bardziej stonowane, delikatne barwy, nasuwające na myśl raczej wypalenie pojazdu do minii, aniżeli rdzę (no chyba, że to taka stara, już wchodząca w brąz korozja). Obie prace oczywiście rzucają na kolana i (moim skoromnym zdaniem) nadają się zdecydownie do publikacji na forach zagranicznych - niech świat wie, że "Polak potrafi". Oprócz Waszych dzieł tylko zezłomowany Jagdtiger Rollingstones'a zrobił na mnie w ostatnim czasie podobne wrażenie... Jak sobie pomyślę, że czeka mnie częściowe "wypalenie" modelu, nad którym obecnie pracuję, to sobie nawet nie mogę poukładać, co, jak i gdzie robić po kolei, żeby to chociaż trochę przypominało zjaranego halftracka.
kazio
 
Posty: 180
Dołączył(a): niedziela, 20 stycznia 2008, 00:18
Lokalizacja: Posen

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez Adam Obrębski » wtorek, 26 lutego 2008, 22:37

Sergionex napisał(a):Hej!
Podoba mi się! Jest zdecydowanie w twoim stylu-przemyślany i dobrze doprowadzony do końca. Może wystawię swojego klamota dla kontrastu ;o) Pozdrawiam!

I poproście moderatora, żeby oba przykleił w faq ;o)

EWPIGA, model piękny, jak zwykle zresztą... chciałbym dojść kiedyś do takiej wprawy, ale wszystko mam nadzieje przede mną :)
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez ewpiga » wtorek, 26 lutego 2008, 22:52

Zwyczajowo, grzecznościowo podziękował za wpisy, mam jednak wątpliwości, że czegoś tam jeszcze nie dopracowałem.Odpowiem na sugestie userów co by jaśniej było> prezentowany już model FAMO plus ta czwórka oraz rozbita 88 mm / umieszczona na dioramie- wursty zabierać tam będą lufę ze zniszczonej armaty 88.
Ustalamy na początek, że nie ma tu żadnej rywalizacji ni konkurencji jakiejś między mną i Sergiuszem on pierwszy popełnił i zaprezentował ten model malując go wspaniale zresztą i uznajemy, że jest niejako pierwowzorem. Mnie pozostało podpatrzeć nieco techniki, wprowadzić poprawki i wymalować wedle swojego gustu.
Wehrwolf napisał(a):..ten cały pocisk w kadłubie... :? niewybuch, gdy paliła się ta czwórka?

No, się też zastanawiałem nad tym czemu to migowe-chłopaki tak go tam pozostawili- odlany panie w kadłubie, zrywać mi się nie chciało.
subgrafik napisał(a):...a wiec jednak maszyna do miniaturyzacji
wszelkich przedmiotow istnieje!

Ano istnieje, co niektórzy widząc ją z politowaniem patrzą nań w czoło się przy tym pukając.
Sergionex napisał(a):...przemyślany i dobrze doprowadzony do końca.

Było się na czym opierać, zaglądając z każdej strony na klamota już gotowego. :P

kazio :arrow: Podczas malowania poszedłem na przysłowiowy żywioł Tobie radzę podobnie zjaranego modelu chyba nie można skopać> mogę tylko podpowiedzieć, że swojego malowałem na podkładzie z farby olejnej używanej do malowania np. ogrodzeń,potem delikatnie emaliami (co się z podkładem olejnym zrobiło to wiesz) możesz też posłużyć się bibułką z chusteczki, klejem do plastiku lub akrylowej farby dla plastyków wykonując imitację korozji i nakładając potem na to kolory zbliżone do „rdzy” Fotka przedstawia minimalną korozje wykonaną na bazie kleju do plastiku-opuszkiem palca klej został „wklepany” w plastik-głównie chodzi o wykonanie faktury na modelu, Ty możesz ją wykonać w miejscach przez siebie wybranych i w większej ilości-reszta to malowanie, na ale i to potrafisz wykonać.
Obrazek
Fotka nie najlepszej jakości załapiesz jednak o co mi chodzi.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez mr.jaro » środa, 27 lutego 2008, 16:38

Czesto tutaj nie zagladam, ale to wielki blad z mojej strony. Mamy tutaj kilku modelarskich wirtuozow. Az dech zapiera.
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Pz IV / Mig-wrak

Postprzez ewpiga » środa, 27 lutego 2008, 23:34

mr.jaro napisał(a):Czesto tutaj nie zagladam, ale to wielki blad z mojej strony. Mamy tutaj kilku modelarskich wirtuozow. Az dech zapiera.

Nie umniejszajmy nikomu, wirtuozów rzeczywiście na tym forum jest tu bez liku z wyjątkiem tych, którzy swoimi dziełami się nie chwalą. Ja z kolei do lotniczego podobnie jak Ty tutaj zaglądam. Kilka dni temu zaglądnąłem na Hanriot Hd.2 1/48 Eduarda. Cudo panie> też ciekawe fotki tam się pokazują. Tak mnie wzięło, że dziś japońskie "zero" rozgrzebałem> jak co będzie do przodu to tam się przeniosę.
Piotrek.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Następna strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości