Strona 1 z 1

M24 Chaffee, 1:35, Italeri - pierwszy w karierze :-)

PostNapisane: sobota, 9 czerwca 2012, 11:51
przez ministersan
Witam
Co prawda zająłem się modelarstwem już ponad rok temu (bo powrót po sklejeniu w latch 80 ze trzech ulepków to za duże słowo), to do tej pory udało mi się skleić jedynie jeden śmigłowiec. Zaczynałem wiele modeli, zakładałem warsztaty (nawet konkursowe), ale zawsze coś mnie odepchnęło od modelu i lądował w szafie. Aż do TEGO dnia... ...kupiłem okazyjnie Merkave w 1/72 z Revella i postanowiłem ją skleić. I to był strzał w dziesiątke - okazało się, że pomimo tego iż od lat interesuje się lotnictwem to w modelarstwie pancerka, a nie lotnictwo jest tym co tygrysy lubią najbardziej :D . Od tamtej chwili wszystko poszło z górki skleiłem Merkave (galeria lada moment) a w międzyczasie zakupiłem poniższy model i także ropocząłem go sklejać.Udało mi się też wrócić do modeli samolotów i w przerywnikach powoli je kończę.
Model prosto z pudła - jako pierwszy był po prostu poligonem i świetną zabawą - anteny nie pomalowane, w najbliższym czasie zmienie je na inne , bo te zestawowe są kiepskie.
Zapraszam do oglądania, fotki na miare moich umiejętności - może sprobuje zrobić sesje w plenerze.
Po przydługawym wstępnie zapraszam do oglądania mojego "dziewiczego" modelu pancerki.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: M24 Chaffee, 1:35, Italeri - pierwszy w karierze :-)

PostNapisane: sobota, 9 czerwca 2012, 12:29
przez kashato
Witaj!

Mimo iż interesuje się tylko cywilami i takowe właśnie robię - jestem zdania, że jak na pierwszy model wyszło Ci bardzo fajnie. :)