Jagdpanzer 38t Hetzer, Bilek 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Jagdpanzer 38t Hetzer, Bilek 1:35

Postprzez Adam Obrębski » sobota, 8 marca 2008, 21:14

Witam,
zmontowałem właśnie ostatniego przed moją maturą (niestety... ) niemieckiego potworka.
Zawsze chciałem ulepić Hetzera. Ustrzeliłem na allegro model Bilko i szczerze mówiąc mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem. Nie wiem jak jest na poziomie zgodności z oryginałem bo na razie jestem na etapie pudełkowych modeli, ale w kwestii sklejalności nie można tej firmie NIC zarzucić. Można przez to rozumieć, że sklejało się łatwo i przyjemnie.
Co tam jeszcze... po raz trzeci w życiu zastosowałem filtry, rzuciłem się na nową dla mnie metodę robienia obić co je uwypukliło i jestem z tego faktu bardzo zadowolony.
A najbardziej cieszy mnie to, że wreszcie udało mi sie zrobić chyba przyzwoite zdjęcia, co przy moim chałupniczym sprzęcie do robienia fotografii graniczy z cudem :mrgreen:
Oceńcie sami:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano sobota, 8 marca 2008, 21:32 przez Adam Obrębski, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 19:29
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: Jagdpanzer 38t Hetzer

Postprzez Daniel-Martola » sobota, 8 marca 2008, 21:26

Nie pomyliłeś nazwy firmy? Nie Bilek przypadkiem? A jeśli tak to jest to pakowany stary model Italeri. Może skleiwalny ale do dobrego Hetzera to jednak brak mu dużo.
Tym niemniej model wyszedł fajowo.

pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jagdpanzer 38t Hetzer

Postprzez Adam Obrębski » sobota, 8 marca 2008, 21:33

Daniel-Martola napisał(a):Nie pomyliłeś nazwy firmy? Nie Bilek przypadkiem? A jeśli tak to jest to pakowany stary model Italeri. Może skleiwalny ale do dobrego Hetzera to jednak brak mu dużo.
Tym niemniej model wyszedł fajowo.

pozdrawiam

Prawda. Poprawione i dzięki.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 19:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Jagdpanzer 38t Hetzer

Postprzez Michal » niedziela, 9 marca 2008, 11:42

Fajnie wyszedł. "Na moje oko" lepiej by się prezentował na białym tle niż na żółtym - ale to kwestia gustu. Duże płaskie powierzchnie robią wrażenie jak by miały troszkę dziwną fakturę - może to ja mam coś z oczami albo na fotkach tak wyszło - ale nawet jeżeli to jest to mało istotny drobiazg.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 16:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Jagdpanzer 38t Hetzer

Postprzez Adam Obrębski » niedziela, 9 marca 2008, 13:37

Te ziarniste powierzchnie to niestety efekt wyostrzania zdjęć, w realu jest wszystko ok. Wolę, żeby zdjecia byly ostre, a miały lekkie przekłamania fakturowe niż żeby nie bylo widać detali.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 19:29
Lokalizacja: Łódź

Laik

Postprzez megifed » wtorek, 25 marca 2008, 20:40

Osobiście jestem za dobrą ostrością bo to właśnie detale urzekają. Ten model przypomina cacko wyjęte dopiero co spod taśmy produkcyjnej: kolory jeszcze nie wyblakły, brak błota. Ucharakteryzowane modele pod warunki wojenne są bardzo ciekawe ale to już zależy od upodobań odbiorcy. Ogólnie Adaś niezła robota ;o)
megifed
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości