M-25 Dragon Wagon & LCVP, Tamiya 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: M-25 Dragon Wagon & LCVP

Postprzez imek46 » piątek, 28 września 2007, 11:20

Witam na tym forum. Szczęka wylata i już jak to widzę, a widzę po raz który. Tym bardziej że kiedyś też takiego popełniłem. Bardzo ładny. A ja chyba zwariowałem bo zakupiłem sobie takiego Dragona w 1/72 z "Hasegawy"

Pozdrawiam I.Z.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Reklama

Re: M-25 Dragon Wagon & LCVP

Postprzez Juli(an) » piątek, 28 września 2007, 11:24

a to nie lepiej nową Acedemke? ;o)
pozdrawiam- Juli(an) Ludwicki
Obrazek
Avatar użytkownika
Juli(an)
 
Posty: 415
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:38
Lokalizacja: 0 61

Re: M-25 Dragon Wagon & LCVP

Postprzez imek46 » piątek, 28 września 2007, 11:48

Oj sorry jestem dziś po nocy i piszę banialuki oczewiście, ze Academy. A w ogóle zwariowałem doszczętnie. W stopce piszę, że 1/35 ponad wszystko, a tu się pojawił i T-34/85 i Sherman 1/72. Mam jeszcze Dodga M-6. A żeby było śmieszniej to posiadam T-34/76 i 85 trzy sztuki Hobby Bossa w 1/48. Jak z tego widać człowiek nie zna dnia i godziny i jak coś go naleci to koniec.

Pozdrawiam I.Z.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: M-25 Dragon Wagon & LCVP

Postprzez Paweł Leszczyński » środa, 31 grudnia 2008, 00:40

Odgrzewam tę staroć, szukałem info o LCVP i trafiłem na model Juliana :-) Całość wykonana świetnie jeno jak się okazuje łodzie Higginsa wykonane były z drewna, więc uszkodzenie burty nie jest do końca poprawne.
Elementy zaznaczone na czerwono to płyty pancerne nałożone na sklejkę, reszta to elementy w większości drewniane (prócz rampy):
Obrazek
część w zielonym kółku ewidentnie nie pasuje do wyglądu uszkodzeń drewna/sklejki.
Nadmieniam o tym "po latach" dlatego że mało jest dokumentacji na temat w/w konstrukcji (wydawało by się całkowicie metalowej), by nie powielano w przyszłości tego błędu i uwzględniono to przy malowaniu takowej jednostki, gdzie aż świerzbią łapki by malować setki rdzawych zacieków i otarć na burtach ;-)
Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Olesno

Re: M-25 Dragon Wagon & LCVP

Postprzez Juli(an) » środa, 31 grudnia 2008, 10:59

Paweł Leszczyński napisał(a):Nadmieniam o tym "po latach" dlatego że mało jest dokumentacji na temat w/w konstrukcji (wydawało by się całkowicie metalowej), by nie powielano w przyszłości tego błędu i uwzględniono to przy malowaniu takowej jednostki, gdzie aż świerzbią łapki by malować setki rdzawych zacieków i otarć na burtach ;-)

swięte słowa.. sam dowiedziałem się o tym na pA po fakcie.. a dokumentów faktycznie niezbyt wiele :)

Dzieki Paweł za info dla ludu
uczta sie na czyichś (w tym przypadku niestety moich) błędach ;)
pozdrawiam- Juli(an) Ludwicki
Obrazek
Avatar użytkownika
Juli(an)
 
Posty: 415
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:38
Lokalizacja: 0 61

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: halset i 50 gości