Sturmpanzer Brummbar-1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Sturmpanzer Brummbar-1/35

Postprzez Artur » poniedziałek, 11 lutego 2013, 01:08

To nie są lepsze zdjęcia bo coś nie tak z balansem bieli i model ma na nich nienaturalne kolory. A sam model bardzo fajny, w Twoim stylu, który od lat bardzo lubię i cenię.


No tak,racja,zdjecia sa ostrzejsze , ale w swietle sztucznym i kolory przeklamuja.Jakbym niechcacy nie zniszczyl aparatu to by bylo ok,a teraz trzeba zakupic nowy,oj a to boli...
Dziekuje ,ja rowniez sobie cenie ze ktokolwiek cos ceni z tego co robie,bo najczesciej to za ciemny,to za jasny,to odpryski,krzywe,za duzo,za malo,itp.
Pozdrawiam
Artur
Obrazek
Artur
 
Posty: 327
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Białystok

Reklama

Re: Sturmpanzer Brummbar-1/35

Postprzez bartek72 » środa, 13 lutego 2013, 23:44

Jako że poczułem się wyrwany do odpowiedzi, ustosunkuję się - obiecuję niniejszym już nigdy więcej nie wyrazić jakiejkolwiek krytyki pod adresem Twoich modeli! Są świetne - tylko niezbyt trafiają w mój gust (to na szczęście tylko mój problem). Z pewnością lepiej niż w mój trafiają w gust klientów.
Co tam - posunę się dalej: postaram się w każdej Twojej kolejnej galerii wyrazić (jako rekompensatę za tą nieznośną uwagę na temat odprysków) jakiś mały choć okrzyk (okrzyczek?) entuzjazmu lub podziwu! Tak więc klepmy się po plecach i szeroko uśmiechajmy się do siebie, a co (a nóż klient coś przeczyta?)!
A tak na serio - czy ja gdziekolwiek napisałem, że model mi się nie podoba? Jesteś jedną z niewielu osób, które dorobiły się własnego stylu i których modele są rozpoznawalne. To na prawdę bardzo wiele, mam tego świadomość i nisko chylę czoła przed Tobą.
Ale co mam poradzić na to, że nasze gusty trochę się różnią?
Avatar użytkownika
bartek72
 
Posty: 784
Dołączył(a): poniedziałek, 13 października 2008, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sturmpanzer Brummbar-1/35

Postprzez Artur » piątek, 15 lutego 2013, 13:24

Jako że poczułem się wyrwany do odpowiedzi, ustosunkuję się - obiecuję niniejszym już nigdy więcej nie wyrazić jakiejkolwiek krytyki pod adresem Twoich modeli!


Dziekuje
Alez ja sie wcale nie obrazam,krytyka
zawsze mile widziana,naturalne ze kazdemu nie musi przypadac do gustu styl obic jakie robie a ich ilosc to juz wogole,wiem,ze ciut za duzo,sam tak uwazam ,ale jak zaczne robic to nim przestane juz za pozno ;o)
Pozdrawiam
Artur
Obrazek
Artur
 
Posty: 327
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron