Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez Komandor » czwartek, 19 czerwca 2008, 19:02

Witajcie !
To model mojego kolegi Waldka, ciekawy i robiony od podstaw. Waldek czeka na opinie :oops: Pozdrawiam Komandor !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 19 czerwca 2008, 22:31 przez Komandor, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 11:40
Lokalizacja: Z Domu

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez Mierzu » czwartek, 19 czerwca 2008, 19:37

Waldek dawaj więcej!!! :mrgreen: Napisałeś, że robiony jest od podstaw, ale chyba nie wszystko?
Avatar użytkownika
Mierzu
 
Posty: 174
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 08:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez badger » czwartek, 19 czerwca 2008, 20:19

Rozumiem, że Waldek jest wstydliwy, lub nie ma komputera albo neta. Żeby można coś powiedzieć na temat modelu to przydałoby się znać jego skalę.
A tak z innej beczki to "nieprawdziwek" jest ???
Pozdrawiam Jacek

Każdy patrzy na świat przez własne okulary
Obrazek
Avatar użytkownika
badger
 
Posty: 710
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 08:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez Komandor » czwartek, 19 czerwca 2008, 22:25

Witajcie!!!
Oczywiscie, że nie całkowicie od podstaw jest ten karakanik wykonany. Wanna to "czwórka" z Italerki, a reszta własna praca Waldka. Na prawde on to robił nie ja, ja tylko daje mu swój nick na PWM-e. Ale go podziwiam, jest moim przyjacielem i specjalista w pojazdach. Aha, skala to 1:35. Dziękuję Wam w imieniu Waldka. Widziałem zdjecia tego pojazdu, a propos : lemiesz był montowany również na Panterach.
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 11:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez imek46 » piątek, 20 czerwca 2008, 20:31

Nie jestem specjalistą od niemieckiej pancerki, ale model bardzo mi się podoba. Jedyne do czego można się doczepić to srebrne liny na dźwigu. Wyglądają jak by były z aluminium.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez Komandor » piątek, 20 czerwca 2008, 20:52

Witajcie !
Chwilowo nie mam dostępu do "neta", a wstydliwy nigdy nie byłem i mam dobrego kolegę, z pomocy którego korzystam. Co do modelu : lemiesz był montowany na Panterach, Pz.Kpfw. III, IV i podobno VI i służył min. do odgruzowywania ulic miast po nalotach. Dzwig to standardowy 6-cio tonowy dźwig Wermachtu. Robiłem go z planów, a umieszczenie go akurat na tej "czwórce" jest moim pomysłem. Nie można do końca stwierdzić, że to "nieprawdziwek" ! Niektóre publikacje na temat sprzętu technicznego Wermachtu, wspominają, że ten dźwig był montowany na podwoziach czołgowych. Jak chcecie znać szczegóły wykonania, to pytajcie. Pozdrawiam Waldek ! ;o)
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 11:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Panzer IV "Strasenraumgerat" 1:35

Postprzez piotr dmitruk » piątek, 20 czerwca 2008, 22:20

W "HPM" nr 3/2008 jest artykuł "Magdeburger strassenraumgerat" z fotkami sprzętu, jeśli kogoś takie cudo interesuje. Na tym nie było dźwigu
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9951
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości