Haubica D-30 Trumpeter 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Haubica D-30 Trumpeter 1/35

Postprzez Kamil K. » czwartek, 12 września 2013, 16:49

Witajcie,
Wrzucam galerię drugiego ze skończonych ostatnio przeze mnie modeli. Jest to D-30 produkcji trumpetera. Wzorowałem się na zdjęciach z tej strony: http://www.military-quotes.com/media/towed-artillery-photos/p212-d-30-122-mm-towed-howitzer-seen-from-behind.html
Obrazek
Obrazek

Mi natomiast wyszło tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Kamil K.
 
Posty: 508
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:52
Lokalizacja: Kielce

Reklama

Re: Haubica D-30 Trumpeter 1/35

Postprzez witek613 » piątek, 13 września 2013, 08:58

Bardzo fajnie wyszła armata. Podoba mi się jaskrawe malowanie ,niesamowite że równie jaskrawa jest na żywo :) Swoją drogą na tej trawie strasznie się ona odcina ,taki anty-kamuflaż. Model ładnie sklejony i starannie malowany. Brudzenie takie jak na oryginale ,brawo! Nie myślałeś o prostej trawiastej podstawce ? Robota żadna a armata będzie wyglądała jak na zdjęciu :)
witek613
 
Posty: 219
Dołączył(a): środa, 27 maja 2009, 15:05

Re: Haubica D-30 Trumpeter 1/35

Postprzez Kamil K. » piątek, 13 września 2013, 10:08

Podstawka będzie nieodzowna, ale chwilowo zajmuję się czym innym. Jedyny problem z nią, to rozmiary, bo ta haubica jest niemożebnie szeroka, a mimo to sama w sobie zajmuje bardzo mało miejsca - chyba pokombinuję z jakąś trójkątną podstaweczką. Dzięki. :-)
Avatar użytkownika
Kamil K.
 
Posty: 508
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:52
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości