KW-2 z pierwszej serii, Trumpeter 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

KW-2 z pierwszej serii, Trumpeter 1:35

Postprzez KoValus » poniedziałek, 24 września 2007, 16:57

Wrzucam tu mój wątek ze starego PWM'u:)

Oto w zasadzie mój pierwszy model w 1:35 (nie licząc Tk-3, ale to wieki temu było:)). Plastikami się zająłem ponownie tak na początku roku (zaczynałem od plastików, potem był okres modeli kartonowych i gdy w końcu kupiłem aerograf, znów mnie wzięło na plastiki).

Co do modelu, jest to zestaw Trumpeter'a praktycznie prosto z pudła. Malowany Vallejo i Pactrami, wash z farb olejnych i na koniec pigmenty Padrebooks.
Generalnie działałem trochę po omacku, testując różne metody malowania, postarzania, brudzingu itd, więc wyszło jak wyszło, ale nawet jestem zadowolony:)
Proszę o uwagi n/t modelu i jakieś pomysły jak je popoprawiać i udoskonalić sklejanie, malowanie i brudzing:)

Fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Kamil

P.S. Nie dokleiłem jeszcze szkła reflektora i nie pomalowałem tylnego światła (tymczasowy brak czerwonej, transparentnej farbki). Na wieży nie ma jednej poręczy, odłamała się przy malowaniu, nie chciałem jej doklejać, żeby nie wyszły plamy z kleju (a vallejo są niestety bardzo wrażliwe na klej)
KoValus
 
Posty: 97
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 19:55
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości