Polski T-55A Tamiya, 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Polski T-55A Tamiya, 1/35

Postprzez Kabanos » poniedziałek, 29 września 2008, 20:19

Model firmy Tamiya, malowany farbami tej samej firmy. Niestety brakowało prawego koła napędowego..i musiałem radzić sobie sam..Oto efekty:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W modelu poraz pierwszy próbowałem wykonać obicia oraz "suchy pędzel "
Model kurzony przy pomocy pigmentów "Talen"
Kabanos
 

Reklama

Re: Polski T-55A Tamiya, 1/35

Postprzez Kacperek315 » poniedziałek, 29 września 2008, 21:29

No model ciekawy, fajnie zrobione obicia. Może się nie za dobrze przyjrzałem, no i nie mam się do czego doczepić. Ogólnie fajny model.

Pozdrawiam Kacperek
Kacperek315
 

Re: Polski T-55A Tamiya, 1/35

Postprzez Michal » wtorek, 30 września 2008, 12:38

Duży plus za polskie malowanie. Z braku koła napędowego fajnie wybrnąłeś - można przyjąć że coś je uszkodziło, remontowcy zdjęli je i pojechali po nowe. Bardzo fajnie wyszedł numer taktyczny na skrzynce - wlazł w zagłębienia tak jak powinien. Belka do wyciągania z błota super, jak prawdziwe drewno. Może tylko ciut washa dobrze by mu zrobiło (chyba że na fotkach nie widać że jest - są dość ciemne, możesz wrzucić troszkę jaśniejsze?). No i antenę warto by dorobić - chyba że ją Amba zeżarła?
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Polski T-55A Tamiya, 1/35

Postprzez Kabanos » wtorek, 30 września 2008, 18:01

Z tym Washem to dziwna sprawa.. Jak wpuściłem go w szczeliny itp. Po wyschnięciu, jakby wsiąkł w farbę i nie było go widać..:/ Dzięki za komentarze:D
Kabanos
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron