Opel Blitz 1:35 Italieri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Opel Blitz 1:35 Italieri

Postprzez Stroju » czwartek, 22 stycznia 2009, 17:49

Witam
Dziś prezentuje model który powstał w tym samym czasie co pokazany wczoraj Land Rover i podobnie jest przeróbką starego nie udanego modelu.
Właściwie to nie jest jeszcze gotowy, brakuje mu kierownicy, jakiś normalnych pasków mocujących siatki maskujące i drobnych poprawek ale jak nie zrobiłem tego przez ostatnie pół roku to i pewnie nie prędko to tego wrócę...
Do rzeczy:
Do modelu dodałem skrzynie na amunicję z żywicy, plandekę z chusteczki, siatki z gazy.
Właściwe był to model robiony dla zabicia czasu więc się do niego specjalnie nie przykładałem, poza tym testowałem na nim pigmenty w dużych ilościach (co z resztą widać). Malowanie podpatrzyłem na jakimś forum (szczególnie te wielkanocne motywy na pace :lol: ).
(Kolory na zdjęciach podrasowałem trochę na kompie bo lampa trochę przekłamała kolory, teraz są bardziej zbliżone do realnych)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Stroju
 
Posty: 526
Dołączył(a): sobota, 17 stycznia 2009, 11:10

Reklama

Re: Opel Blitz 1:35 Italieri

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 22 stycznia 2009, 20:08

Stroju napisał(a):Dziś prezentuje model który powstał w tym samym czasie co pokazany wczoraj Land Rover i podobnie jest przeróbką starego nie udanego modelu.
Właściwie to nie jest jeszcze gotowy, brakuje mu kierownicy, jakiś normalnych pasków mocujących siatki maskujące i drobnych poprawek

..i przyczepy
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Opel Blitz 1:35 Italieri

Postprzez Akahoshi » czwartek, 22 stycznia 2009, 20:59

Zdecydowanie najlepszy (moim zdaniem) z zaprezentowanych przez Ciebie modeli. Ładnie porysowana buda, brakuje tylko troszkę sponiewieranej paki, oraz tak jak Kamil zaznaczył przyczepy.
Trójkąt umieszczony na dachu ustawiony pionowo sygnalizuje, że samochód coś ciągnie.
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Opel Blitz 1:35 Italieri

Postprzez imek46 » czwartek, 22 stycznia 2009, 21:27

Ja bym te siatkę wrzucił na pakę, bo z boku nie bardzo mi pasuje. Ale to jest takie moje subiektywne odczucie.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Opel Blitz 1:35 Italieri

Postprzez Hobby » niedziela, 25 stycznia 2009, 17:10

Mam pytanko i prośbę zarazem, czy mogę wykorzystać te fotki w moim sklepie, aby ludzie widzieli jak można skleić ten model ?
Niech Cię nie zraża myśl moja prosta, smutny efekt reform szkolnictwa.
Obrazek
11 Inowrocławski Konkurs Modelarski 22-23 kwietnia 2017
Avatar użytkownika
Hobby
 
Posty: 291
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2007, 14:27
Lokalizacja: Inowrocław


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości