E-25 Trumpeter 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: E-25 Trumpeter 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » wtorek, 24 marca 2009, 23:34

no to muszę powiedzieć, ze model w rzeczywostości wygląda tak w pół drogi między jednym a drugim fotogramem..
nie wiem na czym to polega, ale pigmenty nakładane wedle moich metod są mało fotogeniczne- na fotogramach nabierają niezwykle intensywnych kolorów- szczególnie te jaśniejsze świecić zaczynają. no głupio to zabrzmi, ale model 'w rzeczywistości wygląda lepiej, niż na zdjeciach'. żadne to usprawiedliwienie- zdjęcia lepsze trzeba robić, ale to chyba panpiotr w koncu się na wycieczkę wybrać będzie musiał, takoż i z zaproszenia skozystać, a wiec siłą rzeczy i moje królestwo odwiedzic.. może co wtedy podpowie, bo ja już pom ysłow coraz mniej mam..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

Re: E-25 Trumpeter 1/35

Postprzez author21 » środa, 25 marca 2009, 08:23

Zdjęcia czasem przekłamują, na poprawionym zdjęciu ok :). Moje uwagi oczywiscie były tylko do malowania w sensie (dobór barw) no i czasem kolor wyjechany - ten na trawę, albo nie domalowane gąsienice (rdza tylko środkiem). A wykonanie modelu super - budowa.
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 15:00

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości