T-34 Nieprawdziwek, Dragon 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-34 Nieprawdziwek, Dragon 1:35

Postprzez Niko 77 » środa, 20 maja 2009, 08:01

Witam! Ostatnio udało mi się skończyć model teciaka. Jest to model Dragona w skali 1:35, dołożyłem friule i trochę drutu... Reszta z pudła. Model z polskimi kalkami, bo nie chciałem ruska. Będzie do niego jeszcze diorama jak się uda ja skończyć :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 21 maja 2009, 07:59 przez Niko 77, łącznie edytowano 2 razy
Niko 77
 

Reklama

Re: T-34 Nieprawdziwek

Postprzez matejson » środa, 20 maja 2009, 08:43

Fajny tylko czemu ten karabin strzelca zielony jest :?: :lol:
Mateusz Mathea
http://matejson.blogspot.com
"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." A.E.
Avatar użytkownika
matejson
 
Posty: 2312
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: T-34 Nieprawdziwek

Postprzez imek46 » piątek, 22 maja 2009, 18:22

matejson napisał(a):Fajny tylko czemu ten karabin strzelca zielony jest :?: :lol:
Km to nie problem zawsze można zamalować. Problem to te siatki na czołgu. Osobiście nie widziałem polskich teciaków z takimi zabezpieczeniami zwłaszcza z 1 KP. Niby napisałeś że to nie prawdziwek, ale ja jednak lubię trzymać się tych prawdziwych.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 10:13
Lokalizacja: Lublin

Re: T-34 Nieprawdziwek

Postprzez Niko 77 » sobota, 23 maja 2009, 23:25

imek46 napisał(a):Km to nie problem zawsze można zamalować. Problem to te siatki na czołgu. Osobiście nie widziałem polskich teciaków z takimi zabezpieczeniami zwłaszcza z 1 KP. Niby napisałeś że to nie prawdziwek, ale ja jednak lubię trzymać się tych prawdziwych.


Problem to te siatki ?
Nie Wiem czy to problem buduje modele dla czystej przyjemności podobał mi się tciak z siatkami i go zrobiłem nie chciałem miec ruska to dostał polskie kalki.A jak lubisz się trzymac prawdziwych to się trzymaj
Ps fota oryginału zeby nie było


Ciach !!! Zdjęcie wklejone niezgodnie z regulaminem forum.
Poczytaj również o cytowaniu, bo źle to zrobiłeś, jak również
popraw pisownię, która także jest nieregulaminowa.
Zastanów się nad sensem tej wypowiedzi.
xenomorph
Niko 77
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości