Pz.Kpfw.IV Ausf. G, Dragon 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Pz.Kpfw.IV Ausf. G, Dragon 1/35

Postprzez spiton » czwartek, 4 czerwca 2009, 23:56

Mi się generalnie podoba.
mam taka uwagę. Od modelu pojazdu pustynnego oczekiwałbym, żeby jego wygląd jednoznacznie wskazywał, ze to pojazd uzywany na pustyni. Brakuje mi wszechobecnego różowego pyłu. Wystarczyłoby rzucić mgiełkę z większej odległości. Odpryski fajne. Mi się podobają i uważam je za realistyczne. Skoro za dnia można było na czołgu usmażyć jajko, a w nocy było bardzo zimno, to farba miała prawo odpadać. Kolor rdzy jest zły. Podwozie też za bardzo kolorowe, ale tego już nie jestem pewien ;-))
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Reklama

Re: Pz.Kpfw.IV Ausf. G, Dragon 1/35

Postprzez Bathin » piątek, 5 czerwca 2009, 07:59

spiton napisał(a):mam taka uwagę. Od modelu pojazdu pustynnego oczekiwałbym, żeby jego wygląd jednoznacznie wskazywał, ze to pojazd uzywany na pustyni

To może poszukaj na forum modelu z okresu walk w Afryce i tam wypisuj swoje oczekiwania.
Czasami oprócz zdjęć warto poczytać co autor jeszcze napisał :-/
Pzdr
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Re: Pz.Kpfw.IV Ausf. G, Dragon 1/35

Postprzez Akahoshi » piątek, 5 czerwca 2009, 18:25

Bardzo udany debiut w pancerce. Niektóre obicia ciut za duże, ale ogólny efekt jest ok.
Gdyby to był pojazd z walk ma pustyni, również ich ilość była by w porządku, a tak wydaje mi się trochę za bardzo poobijany.
Czekam na następny Twój projekt.
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości