Panzerjager I Early Production Dragon 6258 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panzerjager I Early Production Dragon 6258 1:35

Postprzez mcwaw » piątek, 2 stycznia 2015, 16:24

Ok, pracę na Panzerjagerem uznałem za zakończoną. Wątek warsztatowy tutaj: http://pwm.ukw.edu.pl/viewtopic.php?f=16&t=74335&sid=81a9ae487d7802756dcd114270506a2e
Nie wszystkie z proponowanych w wątku poprawek udało mi się wprowadzić - częściowo dlatego, że uznałem że więcej schrzanię niż naprawię, na pewno rolę odegrało już trochę znużenie tematem, w końcu początek wątku był 4 lipca... /na pewno poprawię jeszcze w przyszłości rączki nożyc, tylko jeszcze nie mam czerwonej farby do zmieszania z brązem/
Mam oczywiście świadomość mnóstwa błędów, niedoróbek i innych baboli, część z nich, zwłaszcza tych we wnętrzu, została już przeze mnie skomentowana w wątku warsztatowym - ale każdy model /ten jest 4-y/ czegoś mnie uczy, więc z czasem mam nadzieję będzie ich ubywało :)
Dziękuję jeszcze raz za uwagi warsztatowe, zachęcam do oglądania i zgłaszania ewentualnych komentarzy !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziękuję wszystkim za oceny, podpowiedzi i wyjaśnienia !
Avatar użytkownika
mcwaw
 
Posty: 43
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2013, 21:26
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Panzerjager I Early Production Dragon 6258 1:35

Postprzez Mariusz 72 » sobota, 3 stycznia 2015, 13:51

Całkiem udany. Gratulacje :)
Szkoda, że nie dałeś polerki na pierścienie.
Mam nadzieję, że jesteś zadowlony z modelu i popełnisz jeszcze jakąś jedyneczkę.

Znurzenie... to normalka. Główny problem, jak i w życiu :)
War-sztat klik: Obrazek Obrazek Obrazek
Portfolio: klik
Avatar użytkownika
Mariusz 72
 
Posty: 1157
Dołączył(a): wtorek, 17 czerwca 2008, 00:33
Lokalizacja: Środa Wlkp.

Re: Panzerjager I Early Production Dragon 6258 1:35

Postprzez mcwaw » środa, 7 stycznia 2015, 21:27

Główny problem, jak i w życiu :)

Właśnie... :)

Co do przyszłości z "jedynką" - był już Pz I A, Pz I C /choć to zupełnie inna bajka/, teraz wczesny PanzerJager, to zostaje jeszcze jego późna wersja, Pz I B no i sIG 33 - skądinąd straszna pokraka :) No bo temat Kleiner Panzerbefehlwagen jest na tym forum raczej wyczerpany ;o) /chyba, że kiedyś dla siebie zrobię, do kompletu/. Aha, no jeszcze Pz I F, a to tak jak I C - inny temat. Teraz czas na "dwójki" - tam to można ugrzęznąć na długo...
Dziękuję wszystkim za oceny, podpowiedzi i wyjaśnienia !
Avatar użytkownika
mcwaw
 
Posty: 43
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2013, 21:26
Lokalizacja: Tarnowskie Góry


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości