King tiger Tamiya 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

King tiger Tamiya 1:35

Postprzez Szyszka » wtorek, 16 czerwca 2015, 23:19

Witam!

Jestem młodym a co za tym idzie początkującym modelarzem więc wciąż się uczę. Robię modele tak aby podobały się mnie, ale liczę się również ze zdaniem innych, a tym bardziej osób z większym doświadczeniem niż ja :) Dlatego chciałbym wam zaprezentować mój model Tygrysa bengalskiego. Starałem się zrobić na nim jak najwięcej zabrudzeń oraz obić gdyż jakoś tak sobie go wyobraziłem :D Niestety jakość zdjęć będzie słaba ponieważ nie mam gdzie oraz czym ich zrobić. Jeśli macie jakieś porady dla żółtodzioba to chętnie je przeczytam :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Licze na rady oraz krytykę :)
Ostatnio edytowano środa, 17 czerwca 2015, 12:20 przez Szyszka, łącznie edytowano 1 raz
Szyszka
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 30 maja 2015, 00:30

Reklama

Re: King tiger Tamiya 1:35

Postprzez xspace » środa, 17 czerwca 2015, 00:15

Witaj,
Jak na młodego, początkującego modelarza to uważam że masz talent i pewnie z modelu na model będzie to widać ;o)
Nie znam się na pancerce ale sam mam ochotę sobie skleić takiego tygrysa !
xspace
 
Posty: 415
Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2013, 01:56
Lokalizacja: Kraków

Re: King tiger Tamiya 1:35

Postprzez Szyszka » czwartek, 18 czerwca 2015, 09:28

xspace napisał(a):[...]Nie znam się na pancerce ale sam mam ochotę sobie skleić takiego tygrysa !

Powiem szczerze że jestem z niego zadowolony i że fajnie się go robiło. Blaszki od Ferdinanda i można robić :) Ja niestety użyłem złego koloru do kamuflażu, ale nie widać tego tak bardzo :D

Edit: No może jednak widać X)
Szyszka
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 30 maja 2015, 00:30

Re: King tiger Tamiya 1:35

Postprzez MarcinWlkp » wtorek, 30 czerwca 2015, 21:48

Podoba mi się...ja zaczynam przygodę z brudzeniem...zobaczymy co wyjdzie:) zalukajcie ocencie...T-60 w skali 1:35
MarcinWlkp
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 30 czerwca 2015, 14:28


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości