M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez spiton » sobota, 8 sierpnia 2009, 22:38

świetny temat, bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonany. Klimatyczny. Tyle,że sesja zdjęciowa nie ma posępnego klimatu tego pojazdu. Wyobrażałem sobie bardziej "klimatyczne" foty ;-))
Momenty zdecydowanie są, co pozwala przymknąć oko na pewne niedociągnięcia, ale daj Boże każdemu takich niedociągnięć ;-)))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Reklama

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez kapral » niedziela, 9 sierpnia 2009, 21:43

Witam. Świetny temat, ale już wykonawstwo bardzo nie równe. Oprócz bardzo ładnych efektów na pancerzu, czy kabinie pojazdu, "babole" w postaci szwów na tylnych oponach, czy na pokrywie komory zamkowej kaemu tudzież dziwnie pochylona wieżyczka przednia (ostatnie zdjęcie). Jeżeli chodzi o kolory to znowu mamy modelarska "sinusoidę". Dobre kolory pojazdu mieszają się z co najmniej dziwnymi kolorami kaemów, munduru "szweja" i roślinności. Jedno jest pewne. Ogloądajac ten model człowiek na pewno się nie nudzi. Pozdrawiam kapral
kapral
 

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 9 sierpnia 2009, 22:05

no pojazd to akurat ma kolor mocno niewłaściwy
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez kapral » poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 16:44

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):no pojazd to akurat ma kolor mocno niewłaściwy

Ale przynajmniej nie kole w oczy, w odróżnieniu od wymienionych elementów. kapral
kapral
 

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez ewpiga » poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 23:53

Bardzo fajny model, który potrafił będzie przynieść wymierne korzyści. A, że to nie ja je odniosę to wielka strata.
Mam nadzieję, że ten pojazd będzie wstępem do kolejnej budowy.. tym razem powinien być malowany w pustynne kamo.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez Paweł Czarnocki » czwartek, 13 sierpnia 2009, 23:18

Jeszcze tylko może pomaluj światła z tyłu 113-tki albo zrób zbite klosze....
Zakup w MARTOLI portfela nie boli.
Avatar użytkownika
Paweł Czarnocki
 
Posty: 1289
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:32
Lokalizacja: Siedlce

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 13 sierpnia 2009, 23:46

eetam, po co. bez naciągaia można przyjąc, że zamaloali razem z całym kadłubem
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez Enigma » piątek, 14 sierpnia 2009, 11:52

Ciekawa praca. Cała diorama zawiera to co potrzeba. Nie jest przekombinowana. Jest model, pozorant, jakieś krzeczki. Generalnie jest ok. Szacuneczek za wykonanie modelu którego nikt nie produkuje. Zwasze chylę głowę przed tymi którzy w sposób nieszablonowy potrafią podejść do tematu. Co do kolorów, wiadomo, temat- rzeka. W takim Wietnamie przy tamtejszym klimacie rośliny są jeszcze bardziej zielone niż na Twojej dioramie. Nie ma się co czepiać. Kto nie wierzy może przejść się do ogrodu botanicznego i sprawdzić to empirycznie. Gdybym tak intesywnie zieloną trawę jak rośnie u mnie za oknem zrobił na dioramie to wszyscy pękli by ze śmiechu. To samo tyczy sie mundurów. Przyzwyczailiśmy się do biało-czarnego Klosa i Czterech Pancernych, a także filtrowanych zgniłą zielenią Kompani Braci. Dlatego wytwożyliśmy sobie przekonanie że tam musi być tak szaro-buro i nie ma miejsca na intesywne, czyste barwy. Ale wracając do Twojej dioramy: myślę, że nie zależnie ile pracy i wysiłku włożyłeś w wykonanie modelu to jednak Chuck Norris stał się, mimo woli, gwiazdą Twojej dioramy i długo pozostanie klasą dla samego siebie. A tempa pracy przy modelu mogliby pozazdrościć budowniczowie Polski Ludowej.

Pisownia !!!
Avatar użytkownika
Enigma
 
Posty: 732
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 20:17
Lokalizacja: Éire

Re: M54 Guntruck 'King CoBra 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » piątek, 14 sierpnia 2009, 12:30

roslinność wykonana jest z transparentnego tworzywa; w praktyce oznacza to ni mniej ni więcej tylko tyle, ze w intensywne i jasne oświetlenie przenika przez nie i rozświetla. taka natura transparentnych materiałow. w rzeczywistości kolory nie są aż tak jaskrawe. że różnice w wyglądzie przy różnym oświetleniu będą aż tak istotne nie przypuszczałem, na przyszłość mądry jestem.
Kamil Feliks Sztarbała
 

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości