T-34/76 Dragon 6185 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-34/76 Dragon 6185 1/35

Postprzez czeki » poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 16:39

Witam ! Jako nowy użytkownik forum chciałbym się przedstawić modelem teciaka. Wykonany z zestawu dragona (in german army) wzbogacony o blaszki abera. Z własnej twórczości są przednie błotniki ( puszka po piwie ). Malowany farbami model mastera ( piwatą ) i kurzony suchymi pastelami.

Oto i on:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Będę wdzięczny a opinie !

Pozdrawiam !
czeki
 

Reklama

Re: T-34/76 Dragon 6185 1/35

Postprzez spiton » poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 21:22

No to ja będę pierwszy ;-))
(Moja opinia, to opinia dyletanta.)
Podoba mi się, ma fajne gąski, gąski zapasowe tez maja super kolor. Trochę za dyzo tego pomarańczu. raczej nie wygląda to przekonująco. Jakbyś zastąpił go jakimś bardziej stonowanym pigmentem, to pewnie byłoby lepiej.
Tak, czy inaczej bardzo elegancki teciak z momentami!!!
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: T-34/76 Dragon 6185 1/35

Postprzez Michal » wtorek, 18 sierpnia 2009, 09:23

Jak dla mnie zbyt zardzewiałe gąsienice, ale to rzecz gustu, a moda teraz takowa panuje. Ogólny efekt bardzo dobry. Super wyszedł napis na wieży - tak jak powinien być, efekt jak by Wania malował pędzlem od reki (i to nieco zmęczonej obsługą czołgu) a nie równiusieńki bez najmniejszego zacieku jak się czasami widuje.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 16:51
Lokalizacja: Kraków

Re: T-34/76 Dragon 6185 1/35

Postprzez kapral » wtorek, 18 sierpnia 2009, 16:29

Witam. Bardzo fajny model. "Styrany" tak jak lubię. Jedyna uwaga to faktycznie gąsienice. Z zewnątrz bardzo dobry kolor, jednak od wewnątrz zapomniałeś chyba, że koła jezdne cały czas pracują czyszcząc i polerując ślad który powinien być widoczny. Chyba, że pojazd już długo stoi nieczynny wtedy jednolitość koloru jest uzasadniona. Reszta naprawdę O.K. Pozdrawiam kapral
kapral
 

Re: T-34/76 Dragon 6185 1/35

Postprzez czeki » środa, 19 sierpnia 2009, 09:34

Cześć !
Dzięki za opinie, to jak model odbierany jest przez postronne oko jest dla mnie bardzo ważne, bo ja już się na niego tyle napatrzyłem że pewnie nie widzę, pewnych spraw. Co do śladu po kołach jezdnych to ważna uwaga, bo w ogóle tego nie brałem pod uwagę.
Pozdrawiam !
czeki
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości