Pz IV / Dragon/ 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez nie_kamil2 » czwartek, 6 października 2016, 01:10

Gadał dziad do obrazu...

ewpiga napisał(a):jak fraglesowy "impresjonizm"..


Nie fraglesowy! Twój! Ty malujesz, on zauważa. To, że zauważa nie staje się automatycznie jego.


ewpiga napisał(a):Jak znajdę przykład z malarstwa sztalugowego odnoszący się do "techniki modelarskiego baroku" styl stanie się autentyczny?


Jak znajdziesz to potwierdzisz, że był. Ponieważ!


ewpiga napisał(a):Nie ogarniam potrzeby udowadniania podobieństw, czegokolwiek, na przykład, że "barok" jest zły. Mam to w dopie.



Niby masz w dopie, ale jednak stwierdzasz.


ewpiga napisał(a):(Nadmienię tylko, tak z perspektywy czasu "barok" zaistniał i ma równie istotne miejsce w krótkiej historii mazania plastikowych modeli jak inne równie pożyteczne schematy. Patrzę na tą "epokę" z dystansem i nie mam potrzeby walczyć z jej manierami.)



I znowu wychodzi na to, że.

nie_kamil2 napisał(a):Potrafisz tak samo zrobić z barokiem? Ale bez filozofowania i akademickiej dyskusji (jeśli cię to oczywiście nie przerasta).


Rzeczowa dyskusja cię przerasta. Lubujesz się wyłącznie w filozofowaniu... takim trochę tanim. Analogicznie jak w robieniu modeli. Tam pomaziam, tu pomaziam i jakąś filozofię do tego bylejacyzmu się dorobi.
nie_kamil2
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2015, 17:53

Reklama

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez dzidas » czwartek, 6 października 2016, 09:43

Chłopaki , zupełnie nie rozumiem tych przepychanek, prowokacji ...o czym Wy k... pi...?
Model wykonany dawno , czy nie dawno jest w mojej ocenie bardzo dobry i zdjęcia zaje...e!
Avatar użytkownika
dzidas
 
Posty: 94
Dołączył(a): sobota, 9 kwietnia 2011, 23:41

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez ewpiga » czwartek, 6 października 2016, 11:50

nie_kamil2 napisał(a):..

Lubię twoje teksty za finezje i słowotwórstwo ale teraz, to już zwyczajnie się czepiasz. 
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez nie_kamil2 » czwartek, 6 października 2016, 12:25

ewpiga napisał(a):ale teraz, to już zwyczajnie się czepiasz. 


Teraz? Od początku się czepiam, że nie masz pokrycia na to co piszesz.

dzidas napisał(a):Chłopaki , zupełnie nie rozumiem tych przepychanek, prowokacji ...


To taki obrazek żebyś już kompletnie się pogubił.
Obrazek
nie_kamil2
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2015, 17:53

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez greatgonzo » czwartek, 6 października 2016, 13:17

Całkowicie abstrahując od wartości modelarskiego 'baroku' przypomnę, że termin ten pojawił się zupełnie bez związku z malarstwem sztalugowym. Barok funkcjonuje w naszym języku jako definicja charakteryzująca formy przeróżne. Gdyby chcieć znaleźć jakieś barokowe dzieło obrazujące zasadę 'baroku' w modelarstwie zajęło by to tylko chwilkę. Masa tego.

Obrazek

Piotrek podbijam bo temat zdycha. Jako osoba powszechnie znana z pisania w sposób niezrozumiały znalazłem tu mistrza i chcę się podszkolić ;).
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4054
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez nie_kamil2 » czwartek, 6 października 2016, 13:36

greatgonzo napisał(a):Gdyby chcieć znaleźć jakieś barokowe dzieło obrazujące zasadę 'baroku' w modelarstwie zajęło by to tylko chwilkę. Masa tego.


Mhm, czyli znowu podpowiedź z serii "rozejrzyj się" i wychodzi na to, że nie chcę.

greatgonzo napisał(a):Jako osoba powszechnie znana z pisania w sposób niezrozumiały znalazłem tu mistrza i chcę się podszkolić ;).


To prawda, ewpiga jest w tym mistrzem.
nie_kamil2
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2015, 17:53

Re: Pz IV / Dragon/ 1:35

Postprzez ewpiga » czwartek, 6 października 2016, 14:21

nie_kamil2 napisał(a):
greatgonzo napisał(a):Jako osoba powszechnie znana z pisania w sposób niezrozumiały znalazłem tu mistrza i chcę się podszkolić ;).


Gonzo, tak za bardzo na edukację to sobie nie rób nadziei...właśnie teraz sobie sam zdałeś z tego sprawę :)
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości