Mark V Hermaphrodite, Interus 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Mark V Hermaphrodite

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 24 października 2007, 20:53

nie róbcie ze mnie asa.. :P

Jarek Gurgul napisał(a):jakich farb użyłeś. Szczególnie ten oliwkowy - jaki producent, odcień?


podkład to trak wyjątkowo jak na mnie olive drab tamiyi, a rozjaśnienia khaki tejże samej firmy.. zresztą po washu, suchym pędzlu i bazbarwnym macie i tak kolory się zmieniają..

Jarek Gurgul napisał(a):zgranie 'kolorów' błotka i kurzu z oliwkowym


nieco inny niż zwykle wyglad kurzu zawdzięczam zastosowaniu innego niż zwykle medium do nakładania pigmentów.. ale jeszcze troche poeksperymentuje, nim z czystym sumieniem sprzedam patent..

Bigmodel napisał(a):Brakuje dwóch oznaczeń.


wiem.. pamietałem, że w ledwochbooku tank z tym samym numerem ma więcej oznaczen, ale na złosc, nie mogłem znależć tej ksiązki.. znalazłem wczoraj..:>
inna sprawa, ze tanki były rtak często przemalowywane, ze nad brakiem wspomnianych przez ciebie oznakowan nie boleje

Bigmodel napisał(a):Po prawej stronie nad żaluzją był daszek.

był, ale mi się nie podobał:>


ewpiga napisał(a):Miał więcej czasu na budowę i malowanko...nie dobę może trzy dni... i


ha.. widzisz. model sklejałem juz blisko rok.. a malowanie zajęło w sumie moze ze 3 godzinki.. było by krócej, gdyby nie problemy techniczne- a raczej nie do konca udane eksperymenty..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Mark V Hermaphrodite

Postprzez Mierzu » czwartek, 25 października 2007, 08:09

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):a raczej nie do konca udane eksperymenty..

W Twoim przypadku słowo "nieudane" brzmi jak jakiś nonsens :mrgreen:
Avatar użytkownika
Mierzu
 
Posty: 174
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 08:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mark V Hermaphrodite

Postprzez Derdek » niedziela, 28 października 2007, 00:24

Bardzo ładnie pomalowany pojazd. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia: gąski to też plastik? Czy tylko mi coś w nich nie pasuje? patrzę właśnie na fotki z książki Ławrynowicza i te na modelu wydają mi się takie....hmmm jakby to powiedzieć: mało plastyczne? Niby nity (śruby?) są, te zaokrąglenia na łączeniach też ale....absolutnie się nie czepiam ale może są za cienkie? Sam nie wiem....
Pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek "Derdek" Deremoniec
Avatar użytkownika
Derdek
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mark V Hermaphrodite

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 28 października 2007, 11:49

tak, gaski sa z plastiku..
i istotnie są najsłabszym punktem modelu..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości