Mark IV Male, Takom, 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Mark IV Male, Takom, 1:35

Postprzez Robert P. » niedziela, 18 grudnia 2016, 10:52

Obrazek

Przyznam, że miałem nieco inne plany wobec tego modelu, ale ostatecznie zdecydowałem się jednak zrobić wersję muzealną. A konkretnie czołg o nazwie własnej "Lodestar III", który mieszka sobie w muzeum w Brukseli (klik) Są pewne różnice np brak belki, ale to była po prostu inspiracja. Wątek warsztatowy znajduje się tutaj.
Generalnie model jest całkiem fajny i go gorąco polecam. Kolejny Marek od Takoma już czeka w magazynie ;) Oczywiście wymaga on szeregu przeróbek (brakujące śrubki, nakrętki, płaskowniki itp). Pod względem merytorycznym jest jednak bardzo dobry wg mnie. O tym co warto przerobić/dodać dowiedziałem się trochę za późno, dlatego sobie odpuściłem i zrobiłem wersję "muzealną". Model potraktowałem jako ćwiczenie i okazję do zdobycia doświadczenia. I to wyraźnie procentuje przy budowie kolejnych Marków. Inbox modelu znajduje się tutaj.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości