Samochód Pancerny FORD -T1.Plastelina 1/68

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Samochód Pancerny FORD -T1.Plastelina 1/68

Postprzez OKOKI » niedziela, 29 stycznia 2017, 17:37

Witam.Samochód Pancerny Ford T1.Model wykonany z plasteliny + folia plastikowa ,którą podkleiłem plasteliną różnych kolorów aby powstał kamuflaż.Było to troszkę pracochłonne ale chyba nie wyszło tragicznie.Kola wykonane całkowicie z plasteliny.Kalkomanie użyłem z pozostałości po modelach 1/72.Całość pomalowana lakierem bezbarwnym.Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
OKOKI
 
Posty: 222
Dołączył(a): niedziela, 29 maja 2011, 18:01
Lokalizacja: MYŚLENICE

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Samochód Pancerny FORD -T1.Plastelina 1/68

Postprzez Maxek » niedziela, 29 stycznia 2017, 18:12

Masz swój styl i to się liczy.
Bardzo lubię te Twoje modele i zawsze z podziwem je oglądam.
Czy mógłbyś zrobić zbiorczą fotkę swoich dzieł? Ciekawi mnie jak duża to już kolekcja.
Piotr Maksiak "Maxek"
Avatar użytkownika
Maxek
 
Posty: 471
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samochód Pancerny FORD -T1.Plastelina 1/68

Postprzez OKOKI » niedziela, 29 stycznia 2017, 18:45

Dziękuję.Postaram się zrobić taką fotkę :)
OKOKI
 
Posty: 222
Dołączył(a): niedziela, 29 maja 2011, 18:01
Lokalizacja: MYŚLENICE

Re: Samochód Pancerny FORD -T1.Plastelina 1/68

Postprzez GrzeM » niedziela, 29 stycznia 2017, 23:28

No to już jest naprawdę imponujące. Twoje modelarstwo to coś zupełnie innego niż nasze "plastiki", ale widać ile serca w nie wkładasz i efekty są coraz ciekawsze.
Oglądam Twoje galerie "od zawsze" z ciekawością, choć dotychczas nie komentowałem. Trochę nie wiedziałem, co napisać.

Muszę sam spróbować. Kiedyś bawiłem się czymś podobnym, jeszcze jako dzieciak - miałem ponad setkę żołnierzy w skali ok. 1/50, nie tak dokładnie zrobionych jak Twoje, ale mundury i wyposażenie było zgodne z historycznym. Wyprodukowałem nawet srebrną plastelinę, mieszając białą z pyłem aluminiowym. Ale do takiej dokładności jak Twoja nigdy nie doszedłem.
Avatar użytkownika
GrzeM
 
Posty: 3102
Dołączył(a): poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:39


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości