Luchsgate.. Pz.II Ausf. L Techmod 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Luchsgate.. Pz.II Ausf. L Techmod 1/35

Postprzez Mierzu » piątek, 2 października 2009, 12:50

Brama cukierkowa, po prostu za ładna. Czołg I liga, przepraszam Ekstraklasa.
Avatar użytkownika
Mierzu
 
Posty: 174
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 08:24
Lokalizacja: Szczecin

Reklama

Re: Luchsgate.. Pz.II Ausf. L Techmod 1/35

Postprzez shivadog » piątek, 2 października 2009, 14:30

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):Jerzy, na litość boską, ale czy modelarstwo redukcyjne nie jest impresją?

Tak i nie, są modelarze, którzy tworzą impresję i są realiści, dla których najmniejszy detal ma znaczenie.

shivadog napisał(a):Ja bynajmniej nie jestem oponentem, tylko twierdzę, że praca Kamila jest impresją takiej bramy, a nie wiernym jej odzwierciedleniem.

To, że jest impresją jest ok, już w pierwszym poście napisałem, że malowniczo to wygląda (całkowicie pozytywnie).
Wyraziłem też swoją opinię, iż nie tracąc zróżnicowania dachówek i kamieni, można to było zrobić delikatniej i tylko tyle.
To ty sam wyszedłeś z pytaniem o oderwanie od rzeczywistości :) ja potwierdziłem, aczkolwiek samo oderwanie nie uważam, za wadę. Możesz robić landrynkowe bramy i nie musisz nikomu udowadniać, że mogą takie wystąpić w rzeczywistości. Temat chyba wyczerpany.
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Re: Luchsgate.. Pz.II Ausf. L Techmod 1/35

Postprzez spiton » piątek, 2 października 2009, 16:37

Kamil, Ty po prostu użyłeś modny ostatnio wybieg pt "autor chciał osiągnąć właśnie taki efekt".
I jakakolwiek konstruktywna krytyka, przy przyjętym przez Ciebie założeniu o względności piękna nie ma sensu.
To co dla Ciebie jest piękne, innym się nie podoba. I tak ma być, i tylko potwierdza to z Twojego punktu widzenia teorie o względności piękna.
Z mojego punktu widzenia wygląda to inaczej.......
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości