[G] Panther Ausf. A (Tamiya)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

[G] Panther Ausf. A (Tamiya)

Postprzez Thalgonis » sobota, 23 lutego 2019, 00:58

Hejka,
po kilku latadłach wzięło mnie na coś przyziemnego :-) Mój pierwszy czołgutek to owiana „złą sławą” wśród modelarzy Pantera Ausf. A od Tamki. Tania, duża i jak się sp... to nie ma płaczu... Doszedłem do wniosku, że jak spadać to... z niskiego konia :D
Od razu bez bicia przyznaję, że:
1. Zimmerit jest mocno za grubo położony - mój pierwszy kontakt z GS i Milliputem (prawa strona to GS, lewa - Milliput) był czysto doświadczalny..
2. Dosłownie W OSTATNIM ruchu przy tym modelu „sie mi sypło” (samo, a jakże :mrgreen: :mrgreen:) za dużo pigmentu imitującego kurz - zamiast odczekać tak ze 30 lat na półce, model już na starcie jest tak zakurzony. :D
3. Instrukcja do tego modelu jest tak do d..., że kalki i malowanie to wolna amerykanka - czyli model z gatunku sci-fi.
4. Krzyże na czołgutku to próba pierwszego maskowania a nie kalki - nie wyszło to najlepiej – wiem i widzę to...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1365
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 16:51
Lokalizacja: Kalisz

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości