T-55A "Eliasz Gromowładny/Św. Mikołaj", Takom 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-55A "Eliasz Gromowładny/Św. Mikołaj", Takom 1:35

Postprzez Kamil K. » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 08:17

Cześć,

Model oficjalnie skończony. W zamyśle miała to być polska wersja T-55, za czym świadczyło sporo detali na oryginale, zrobiłem co mogłem, żeby było w miarę zgodnie z kwitami, ocena należy do Was. Pojazd z 65 Ochronnego Pułku Zmotoryzowanego Armii Republiki Serbskiej, sfotografowany 18 września 1995 w Sanskim Moście w Bośni. Skromniutka podstawka ma nawiązywać do miejsca wykonania zdjęć/filmu. Pełna historia w wątku warsztatowym


Co tu dużo mówić... Dziękuję wszystkim podpowiadającym, szczególnie tym znającym się na T-55. Parę rzeczy można by poprawić, szczególnie tobołki, ale w tym momencie to jest max tego, co mogłem z nimi zrobić. Miłego oglądania. ;)



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek







Obrazek



Obrazek







Obrazek



Obrazek





Pozdrowienia!
Avatar użytkownika
Kamil K.
 
Posty: 508
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:52
Lokalizacja: Kielce

Reklama

modele polskich samolotów

Re: T-55A "Eliasz Gromowładny/Św. Mikołaj", Takom 1:35

Postprzez Michal J Swiniarski » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 19:21

Witaj,

Jest extra! Bardzo ładny temat i świetne wykonanie. Pozwól, że puszczę dwa "małe bąki" od razu nadmieniając, że sam bym lepiej nie zrobił.
Primo. Rzeźbione bambetle. Może wartoby było następnym razem użyć różnych narzędzi do formowania, bo trochę wygląda na moją robotę wykałaczką w milipucie. Secundo, na podstawce zgodnie z zasadą "skąd przychodzi. Dokąd zmierza" dodałbym błoto po gąsienicach na asfalcie i skruszył krawężnik.
Model fantastyczny i fotorealistyczny.

Michal
Avatar użytkownika
Michal J Swiniarski
 
Posty: 120
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 16:08

Re: T-55A "Eliasz Gromowładny/Św. Mikołaj", Takom 1:35

Postprzez Kamil K. » środa, 17 kwietnia 2019, 13:05

Dzięki.

Tobołki były rzeźbione wykałaczkami, narzędziami dentystycznymi, których nazw fachowych nie znam i paroma innymi sposobami - niestety skill mam jaki mam, czego bym nie użył, wygląda jak wygląda... :D

Krawężnik jest pokruszony, może na zdjęciach nieco słabo to widać.
Avatar użytkownika
Kamil K.
 
Posty: 508
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:52
Lokalizacja: Kielce

Re: T-55A "Eliasz Gromowładny/Św. Mikołaj", Takom 1:35

Postprzez Mirek66 » środa, 15 maja 2019, 19:22

Kamilu podobają mi się twoje prace i tematy , model jak najbardziej bardzo dobrze wykonany .
Co do tobołków się nie wypowiem bo ja nie umiem ich robić wcale :D także dla mnie są OK .
Pozdrawiam Mirek .
Sklejać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej :D
Avatar użytkownika
Mirek66
 
Posty: 370
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2008, 21:29
Lokalizacja: Jabłoń ( okolice PARCZEWA. woj.LUBELSKIE)


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości