Mercedes L-4500 1/35 ZVEZDA

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Re: Mercedes L-4500 1/35 ZVEZDA

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » wtorek, 27 października 2009, 19:50

kapral napisał(a):negatywne natomiast nie wywołują u mnie depresji

..ale nerwowe reakcje.. ale, jak mniemam, modelarskie nierządnice takie jak ja, nie powinny zabierać się za ocenę prac hobbystów..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

Re: Mercedes L-4500 1/35 ZVEZDA

Postprzez kapral » wtorek, 27 października 2009, 20:53

Chłopie czy do Ciebie zawsze musi należeć ostatnie zdanie? Jeżeli tak to napisz sobie jeszcze jeden post i może nie będziesz miał nocnych koszmarów. Na zdrowie. I kończmy tą jałową do niczego nie prowadzącą dyskusję. kapral P.S. Przepraszam Czarek. Do Ciebie tyczyło się tylko pierwsze zdanie, reszta już była dla kogo innego przeznaczona. Po prostu wciągnął Cie ten magiel. Sorki ;o) kapral
Ostatnio edytowano wtorek, 27 października 2009, 21:03 przez kapral, łącznie edytowano 1 raz
kapral
 

Re: Mercedes L-4500 1/35 ZVEZDA

Postprzez rollingstones » wtorek, 27 października 2009, 21:03

Hej Kapral. Głowa do góry - idzie zima złapiesz wiatr w żagle. Nie będę Cię klepał po plecach. Nie podszedł mi ten tówj Mercedes - jest w ogólnym wyrażniu taki jakiś - jakiś nijaki. Odbiega od Ziła który był dla mnie twoim najlepszym modelem. Zostaw to już w spokoju i bierz się za coś nowego. Pora jest dobra jak pisałem na wstępie. Trzymam kciuki za powrót do formy.
Miłego
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 09:29
Lokalizacja: KIelce

Re: Mercedes L-4500 1/35 ZVEZDA

Postprzez kapral » wtorek, 27 października 2009, 21:09

:D Dzięki rollingstones. Wiesz jak jest, czasem lepiej, czasem gorzej. Mam nadzieję, że gorzej to właśnie było, a następny to będzie ten lepszy ;o) . Pozdrowionka. kapral
kapral
 

Re: Mercedes L-4500 1/35 ZVEZDA

Postprzez arthur_szu » środa, 28 października 2009, 07:57

Nawiązując do dysputy "Kto Kogo?..." ;o) Tak Polacy mają we krwi, że gdzie 2 się kłóci tam 3 różne zdania na 1 temat i 5 obrażonych ;o) PAX Panowie!

Kapralu - co do modelu przytaknę Kolegom, którzy ZIŁa lepiej oceniają. Nie zmienia to faktu, że Merc jest miły dla oka. Może to obdrapania drewna powinieneś zróżnicować kilkoma kolorami tudzież jakimś filtrem. Tyle mojego w tym temacie - czekamy na następny 8-) Powodzenia
Pozdrawiam, Artur Sz.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
arthur_szu
 
Posty: 242
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 11:04
Lokalizacja: Braniewo/Koszalin

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości