1/35 T-62M Trumpeter

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Dzikizewsi » sobota, 3 października 2020, 15:58

Witam .
T-62M od Trumpetera . W zasadzie prosto z pudla , tylko gaski sa od Miniartu . Kalkomanie Star Decals . Czolg w malowaniu 103 Dywizji WDW z wojny w Afganistanie . Farby Pactra 33 i 37 .

Sorka . Z przykroscia musze stwierdzic ze nie zobaczycie fotek z powodu ograniczenia do 150kb mozliwosci umieszczania fotek .
Pozdrawiam .


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Wielkie , wielkie dziekuje dla kolegi Huberta za pomoc .
Ostatnio edytowano wtorek, 6 października 2020, 15:48 przez Dzikizewsi, łącznie edytowano 5 razy
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 09:27

Reklama

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Thalgonis » sobota, 3 października 2020, 16:29

??? Skorzystaj z serwisów typu Postimage.com, Imgur etc. - wtedy wszyscy zobaczą :)
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1384
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 17:51
Lokalizacja: Kalisz

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Dzikizewsi » niedziela, 4 października 2020, 00:33

Sorka , nie mam zielonego pojecia dlaczego mam zakladac konta na stronach z fotkami . Nie jestem jakims totalnym ekshibicjonista aby wszyscy mogli zobaczyc moje fotki , zalozylem konto tutaj i oczekiwalem ze umieszczanie zdjec nie bedzie problemem . Skan PDF to jakies 200-250kb .
Pozdrawiam
Dzikizewsi
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 09:27

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Murek » niedziela, 4 października 2020, 10:33

Dzikizewsi napisał(a):Sorka , nie mam zielonego pojecia dlaczego mam zakladac konta na stronach z fotkami . Nie jestem jakims totalnym ekshibicjonista aby wszyscy mogli zobaczyc moje fotki , zalozylem konto tutaj i oczekiwalem ze umieszczanie zdjec nie bedzie problemem . Skan PDF to jakies 200-250kb .
Pozdrawiam
Dzikizewsi

Po lekturze twojego ostatniego wpisu ośmielę się postawić tezę, że nick którym się posługujesz wybrałeś niebezpodstawnie...
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3000
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Dzikizewsi » niedziela, 4 października 2020, 15:41

Witam.
Nie tylko jestem dziki ze wsi ale takze stary . Dla wielu mlodzieniaszkow lub specjalistow IT nie ma problemu rejestrowanie sie na wielu stronach i umieszczanie tam swoich przemyslen i zdjec , ja nie mam nawet konta na FB . Tak samo sciaganie i placenie za programy do sciskania zdjec aby tylko zamiescic je na forum uwazam za totalna glupote , gdyz do niczego wiecej ten program nie bedzie mi potrzebny i bedzie to wyrzucenie pieniedzy w bloto . A tak poza tym to co komputer mi przekazuje zle informacje o pojemnosci skanu dokumentu ? Bo te informacje wyczytalem z folderow z pamieci komputera .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 09:27

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez 666OLO71 » niedziela, 4 października 2020, 18:14

Zmień nazwę na problemator i przestań pajacować na Modelwork zostawiasz bez problemów . Taki świat zostawiamy młodym ,też już jestem stary i nie wszystko mi się podoba ale trzeba ponosić konsekwencje wcześniejszych decyzji co skopały ten świat.
Ostatnio edytowano niedziela, 4 października 2020, 18:17 przez 666OLO71, łącznie edytowano 1 raz
666OLO71
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2008, 19:56

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Bathin » niedziela, 4 października 2020, 18:16

Dzikizewsi napisał(a): Tak samo sciaganie i placenie za programy do sciskania zdjec aby tylko zamiescic je na forum uwazam za totalna glupote , gdyz do niczego wiecej ten program nie bedzie mi potrzebny i bedzie to wyrzucenie pieniedzy w bloto .

Serio? W zwykłym Paint dostępnym w Windows "ściśniesz" zdjęcia.
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez mcrec » niedziela, 4 października 2020, 18:32

Napisano :''Sorka . Z przykroscia musze stwierdzic ze nie zobaczycie fotek z powodu ograniczenia do 150kb mozliwosci umieszczania fotek .''
No....ubolewamy.
PS PC masz od wczoraj?
mcrec
 
Posty: 309
Dołączył(a): sobota, 27 marca 2010, 00:33

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez kojot69 » niedziela, 4 października 2020, 18:54

Piękna galeria! Nie ma do czego się przyczepić :mrgreen:
Avatar użytkownika
kojot69
 
Posty: 832
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 19:33

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez HubertKendziorek » niedziela, 4 października 2020, 19:06

666OLO71 napisał(a):Zmień nazwę na problemator i przestań pajacować na Modelwork zostawiasz bez problemów . Taki świat zostawiamy młodym ,też już jestem stary i nie wszystko mi się podoba ale trzeba ponosić konsekwencje wcześniejszych decyzji co skopały ten świat.


Modelwork ma nowszy silnik i większe zasoby, można tam wrzucać zdjęcia bez potrzeby korzystania z serwisów fotograficznych. Ale to tylko tak dla porządku piszę.

Opór przed skorzystaniem z Imgura lub innego darmowego lub doprawdy taniego (to nie są jakieś drogie usługi) serwisu foto czy nawet w ostateczności FB (można linkować z niego zdjęcia i można tylko na potrzeby ukochanego hobby założyć tam konto i trzymać na nim zdjęcia) tłumaczony niechęcią pokazywania zdjęć calemu światu jest dla mnie niezrozumiały - Internet jest dostępny całemu (no, prawie całemu) światu i zdjęcia umieszczone w ramach silnika forum MW też.

Wyrzucanie pieniędzy w błoto? Pokazanie zdjęcia modelu innym jest nieodległe ekonomicznie od kupienia i sklejenia go, jeżeli nie robisz tego zawodowo. Ale niewątpliwie jest ważną częścią hobby, przynajmniej dla mnie. Aczkolwiek przymusu nijakiego nie ma.

A tu zdjęcie zlinkowane z FB. U mnie widać. Za darmo.

Pozdrawiam
Hubert

Obrazek
Source Huns on Wheels
Avatar użytkownika
HubertKendziorek

Ukraina
 
Posty: 2121
Dołączył(a): wtorek, 19 sierpnia 2008, 09:23
Lokalizacja: Kraków

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Łukasz_K » niedziela, 4 października 2020, 21:05

Dzikizewsi napisał(a):Witam.
Nie tylko jestem dziki ze wsi ale takze stary . Dla wielu mlodzieniaszkow lub specjalistow IT nie ma problemu rejestrowanie sie na wielu stronach i umieszczanie tam swoich przemyslen i zdjec , ja nie mam nawet konta na FB . Tak samo sciaganie i placenie za programy do sciskania zdjec aby tylko zamiescic je na forum uwazam za totalna glupote , gdyz do niczego wiecej ten program nie bedzie mi potrzebny i bedzie to wyrzucenie pieniedzy w bloto . A tak poza tym to co komputer mi przekazuje zle informacje o pojemnosci skanu dokumentu ? Bo te informacje wyczytalem z folderow z pamieci komputera .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi



Zobacz mój ostatni wpis tutaj viewtopic.php?f=6&t=18408&p=1015865&hilit=Klikasz+na#p1015865 w imgur możesz publikować zdjęcia prywatnie (opcja hide przy wrzucaniu tam zdjęcia) i dopiero jak je zalinkujesz np na forum to będzie widoczne (ale na forum a nie dla społeczności imgur). Do zmiany rozmiaru zdjęć (i nie tylko) możesz użyć darmowego programu irfanview (daj znać to ci wytłumaczę jak) jeżeli się nie mylę to również darmowy i o wiele prostszy JPG crop powinien mieć taką funkcjonalność (sprawdzę jutro).

EDIT
JPGcrops jednak tylko przycina (zmiana rozmiaru jest tu tylko na doczepkę) dlatego sugeruję jednak darmowy irfanview. Instalujesz, otwierasz interesujący cię obraz, na górze w menu wybierasz 'Image' / resize/resample (lub naciskasz z klawiatury ctr+r) i tam wybierasz po prawej rozdzielczość do jakiej ma przyciąć (niestety nie pokazuje rozmiaru zdjęcia po zmianie rozdzielczości, będziesz musiał sprawdzić samemu, ale czym mniejsza tym mniejszy rozmiar, i niestety gorszy plik do oglądania). Ten program oferuje również możliwość poprawienia barw/kontrastu/balansu bieli etc, (shift+g) albo nawet automatycznej korekcji (shift+u).

Sugeruję jednak posiłkowaniem się zewnętrznym hostem zdjęć (np. imgur) niż wrzucanie przez silnik forum.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4802
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Dzikizewsi » poniedziałek, 5 października 2020, 11:02

Witam .
Dziekuje wszystkim za rady i za docinki tez . Jak napisalem FB nie mam , chyba ktos niedoczytal , rejestrowac sie na zewnetrznych stronach nie zamierzam , sciagac specjalnych programow takze a komputer od dluzszego czasu mam ale nie ze wszystkich programow umiem korzystac . Po prostu nie musialem lub umiejetnosc ta zanikla z biegiem czasu . A z Modelworku moderacja mnie pozegnala za notoryczne obrazanie userow mata robocza na ktorej ustawialem modele , ignorowaniem rad Przewodniej Sily Modelarstwa jak modele sie skleja i maluje , oraz przedewszystkim wysmianiem pomyslu ustawowego wprowadzenia licencji na modelarstwo .
Mialem taka nadzieje ze ten temat spowoduje takze pernamentna blokade konta bo prosby o zamkniecie lub usuniecie Administrator oraz Moderator tego dzialu potraktowali cieplym moczem .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 09:27

Re: 1/35 T-62M Trumpeter

Postprzez Dzikizewsi » wtorek, 6 października 2020, 15:51

Witam .
Dzieki pomocy kolegi Huberta udalo mi sie zamiescic zdjecia w edytowanym poscie .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 09:27


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości