1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Postprzez Dzikizewsi » środa, 14 października 2020, 13:57

Witam .
Jak w tytule T-55AM TRUMPoSKIF . Czyli konwersja modeli T-55 od Trumpetera i T-55AM od Skifa . Jakie te modele sa nie musze nikomu opisywac , tematy na ich temat napewno kazdy znajdzie . Od Trumpka sa wieza , kadlub , podwozie , od Skifa panele BDD , gorna plyta wiezy , kola napedowe z przekladniami . To tak z grubsza , bo drobnica jest strasznie pomieszana a nie robilem spisu . Chrapy , km na wiezy i osprzet z tylu wiezy od Tamiya . Gasienice od Miniart . Pomalowany farba akrylowa Agama B16M . Model w malowaniu morpiechow floty polnocnej lata 80-te , kalkomanie Star Decals .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Oraz maly update , czyli zalozylem oslone na reflektor podczerwieni i obnizylem falochron .
ObrazekObrazek
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 08:27

Reklama

Re: 1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Postprzez Bathin » środa, 14 października 2020, 22:35

Wygląda jak die-cast :-/
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 08:13

Re: 1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Postprzez Dzikizewsi » niedziela, 8 listopada 2020, 16:11

Witam .
Bathin napisał(a):Wygląda jak die-cast

Staralem sie zignorowac komentarz ale z racji tego ze nie lubie niejasnych sytuacji zapytam tylko .
Tak wiec prosze Szanownego Kolegi Bathin to : " wyglada jak die-cast " to dobrze ? Czy zle ? Bo wie Pan ze wsi jestem i jeszcze z racji wieku wychowany na rozprawkach wiec trudno mi zalapac o co chodzi w tych nowoczesnych formach komunikacji .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 08:27

Re: 1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Postprzez Murek » niedziela, 8 listopada 2020, 20:01

Dzikizewsi napisał(a):Witam .
Bathin napisał(a):Wygląda jak die-cast

Staralem sie zignorowac komentarz ale z racji tego ze nie lubie niejasnych sytuacji zapytam tylko .
Tak wiec prosze Szanownego Kolegi Bathin to : " wyglada jak die-cast " to dobrze ? Czy zle ? Bo wie Pan ze wsi jestem i jeszcze z racji wieku wychowany na rozprawkach wiec trudno mi zalapac o co chodzi w tych nowoczesnych formach komunikacji .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi

Źle
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 2992
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 22:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Postprzez Dzikizewsi » poniedziałek, 9 listopada 2020, 16:03

Witam .
Co prawda pytanie bylo do kogo innego ale odezwal sie kolega Murek .
Murek napisał(a):Źle

Tak wiec zacytuje moja nauczycielke j.polskiego : " Nie umiesz odpowiadac calymi zdaniemi ? Co w ogole miales na mysli tym baknieciem ? Wiecej slownictwa polskiego w glowie sie nie zachowalo ? Siadaj , ocena niedostateczna . "
Jesli kogos urazilem to przepraszam ale to cytat , nie moj .
A tak na marginesie Kolego Murek , to " zle " to wg jakich kryteriow ? Swoich wlasnych ? Swojego klubu ? Jakiegos regulaminu Przewodniej Sily Modelarstwa ? Bo regulamin forum przeczytalem i tam nic nie ma temat jakie techniki maja byc stosowane , jakie farby , pedzle , dodatki , jak ma wygladac galeria modelu , na jakim tle i na jakiej podstawce ( aby nie obrazic innych forumowiczow ). Z checia sie dowiem .
Bo to ze moje modele nie spelniaja trendow obecnej mody to ja doskonale wiem . Postarzanie , rdzawienie , dymienie , drapanie , kurzenie itp techniki z roznych powodow przestalem stosowac jakies 20 lat temu . Nie podoba sie prosze unizenie wcisnac przycisk " ignoruj " usera Dzikizewsi .
Pozdrawiam .
Dzikizewsi
Dzikizewsi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 18 sierpnia 2020, 08:27

Re: 1/35 T-55AM TRUMPoSKIF

Postprzez Łukasz_K » poniedziałek, 9 listopada 2020, 21:47

Drogi Dzikizewsi,
Wystawiasz swoją pracę na ogólno dostępnym forum, tak jak Ty masz prawo wstawiać modele wykonane dowolną techniką na dowolnym tle i z dowolnym odwzorowaniem ich stanu zużycia, tak inni użytkownicy dopóki komentują Twoją pracę mogą wyrazić na jej temat dowolna opinię. Proszę się z tym pogodzić i zaprzestać cytowania nie siebie w stosunku do pozostałych użytkowników.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości