BT-7 - Na Kresach

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

BT-7 - Na Kresach

Postprzez Robcio » niedziela, 10 marca 2024, 21:55

Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów. Witam po wielu latach przerwy w pięknym hobby, jakim jest modelarstwo. Ile lat trwała moja przerwa. Może dziesięć, nie pamiętam dokładnie. Modelarstwo jest jednak jak wirus. Jak już kogoś opanuje, to nie ma przebacz. Wraca regularnie. Tak było i jest, ze mną. Na pwm, lata świetlne temu wstawiłem dragonowego Shermana, a potem zająłem się bardziej ilustracją i rysunkiem. No, ale jako się rzekło, modelarska plaga wróciła do mnie, ze zdwojoną siłą. Na warsztacie wylądował model, który od dawna bardzo mnie inspirował, czyli tamiyowski BT-7. Wymyśliłem sobie do niego taką mini dioramkę opartą o czeską żywiczną ruinę budynku, z Black Doga. Kostka brukowa, to już moja indywidualna robota rzeźbiarska w gipsie ceramicznym ( może aż nazbyt regularna ta kostka...?) Kilka elementów, takich lampa wykonałem również samodzielnie. Użyte do modelu tanka elementy PE, to mój ulubiony, poczciwy ABER. Tymczasem, będę bardzo wdzięczny za Wasze komentarze. ;o)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 13 marca 2024, 22:01 przez Robcio, łącznie edytowano 3 razy
Robcio
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2024, 22:03

Reklama

Re: BT-2 - Na Kresach

Postprzez _OldMan_ » niedziela, 10 marca 2024, 21:59

Najpierw wstaw zdjęcia.

Obrazek
Avatar użytkownika
_OldMan_
 
Posty: 251
Dołączył(a): sobota, 31 sierpnia 2019, 19:52

Re: BT-2 - Na Kresach

Postprzez Robcio » niedziela, 10 marca 2024, 22:14

Zdaje się, że muszę nad tym jeszcze popracować. Wyszedłem zupełnie z wprawy i widzę, że same miniatury poszły na forum...
Wybaczcie.
Robcio
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2024, 22:03

Re: BT-2 - Na Kresach

Postprzez _OldMan_ » niedziela, 10 marca 2024, 22:25

Pozamieniaj tagi w obrazkach z image na img.
Avatar użytkownika
_OldMan_
 
Posty: 251
Dołączył(a): sobota, 31 sierpnia 2019, 19:52

Re: BT-2 - Na Kresach

Postprzez Robcio » poniedziałek, 11 marca 2024, 20:28

Oldman. Bardzo dziękuję za poradę i wyrozumiałość. Kolejność w zdaniu- dowolna 8-) Poprawione !
Robcio
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2024, 22:03

Re: BT-2 - Na Kresach

Postprzez _OldMan_ » poniedziałek, 11 marca 2024, 20:33

Nie za ma co. :mrgreen:
Avatar użytkownika
_OldMan_
 
Posty: 251
Dołączył(a): sobota, 31 sierpnia 2019, 19:52


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 29 gości