Camionetta AS 42 Sahariana - Italeri 1/72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Camionetta AS 42 Sahariana - Italeri 1/72

Postprzez Balu » niedziela, 16 marca 2008, 10:57

Nowe fotki z naturalnym światłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To by było na tyle chyba ... Nie wyszło do końca tak jak chciałem, ale już trudno :P
Balu
 

Reklama

Re: Camionetta AS 42 Sahariana - Italeri 1/72

Postprzez Akahoshi » niedziela, 16 marca 2008, 11:54

Saharianka ładnie wykonana. Mi się jak najbardziej podoba.
Natomiast pozostałe elementy już nie za bardzo. Piasek wygląda trochę dziwnie. Właściwie nie wygląda jak piasek. Jest zbyt zbity.
W wątku warsztatowym xenomorph zwrócił uwagę na pojawienie się "znikąd" pojazdu. Ok, wytłumaczyłeś się, że Włosi go tam wcześniej zostawili i piasek go trochę owiał. Ale teraz nasuwa się inne pytanie: Skąd wzięli się tam Niemcy? Nigdzie nie widać śladów ich stóp. I jak długo ci żołnierze lerzą :twisted: /kucają przy tej Saharianie w niezmienionej pozycji, skoro wokół ich ciał zdążyły się już utworzyć górki piasku?
Na piasku w ogóle nie widać jakiegokolwiek ruchu.
Ostatnio edytowano niedziela, 16 marca 2008, 12:15 przez Akahoshi, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Camionetta AS 42 Sahariana - Italeri 1/72

Postprzez Balu » niedziela, 16 marca 2008, 12:17

Akahoshi napisał(a):Saharianka ładnie wykonana. Mi się jak najbardziej podoba.
Natomiast pozostałe elementy już nie za bardzo. Piasek wygląda trochę dziwnie. Właściwie nie wygląda jak piasek. Jest zbyt zbity.
W wątku warsztatowym xenomorph zwrócił uwagę na pojawienie się "znikąd" pojazdu. Ok, wytłumaczyłeś się, że Włosi go tam wcześniej zostawili i piasek go trochę owiał. Ale teraz nasuwa się inne pytanie: Skąd wzięli się tam Niemcy? Nigdzie nie widać śladów ich stóp. I jak długo ci żołnierze lerzą/kucają przy tej Saharianie w niezmienionej pozycji, skoro wokół ich ciał zdążyły się już utworzyć górki piasku?
Na piasku w ogóle nie widać jakiegokolwiek ruchu.


No Niemcy spacerowali po okolicy, nadeszli od strony przodu, są tam ślady delikatne i potem każdy w swoją stronę. A co do okopania to zapada się człowiek trochę i mniej więcej tak to wygląda, w każdym bądź razie lepiej niż przedtem jak latali w powietrzu :lol:
Dzięki za rady na przyszłość się przydadzą :P
Balu
 


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości