Strona 1 z 1

Tks ftf 1:72

PostNapisane: poniedziałek, 1 września 2014, 17:29
przez Bregowaty
Witam.
Najmniejszy model jaki zrobiłem.Kolory są za jasne ale lepsze mi nie wychodziły.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia wielkości tego olbrzyma. :shock:

Obrazek

Obrazek

Re: Tks ftf 1:72

PostNapisane: poniedziałek, 1 września 2014, 18:58
przez radoslaw6363
To jak myślę początek Twoich modelarskich działań. Tutaj widzę duży PLUS że zainteresowałeś się tematem i model skończyłeś !
Cała reszta niech lepiej pozostanie bez komentarza, modeli TKS jest na forum sporo , popatrz jak wyglądają modele innych modelarzy, znajdź 101 różnic i zastanów się jak i co mógłbyś zrobić lepiej :lol: niech każdy Twój następny model będzie lepszy od poprzedniego ;o)

Re: Tks ftf 1:72

PostNapisane: poniedziałek, 22 września 2014, 16:04
przez Voltan
Hmm, jakby to powiedzieć...

Dobrze nie jest. Właściwie to wyszło Ci szkaradztwo jakich mało.

Ale nie przejmuj się tym. Rób kolejne modele, przed malowaniem poćwicz na boku, malując choćby jakieś puste opakowanie po czymkolwiek. Staraj się lepiej dobierać kolory, lub używaj dedykowanych farb. Te co sugerują w gazetkach są na prawdę niezłe, również pod pędzel.

Poćwicz trochę, spróbuj najpierw zrobić model w jednolitym malowaniu, bez zacieków i zalewania farbą szczegółów.

Dostrzegam pewien plus. Całkiem przyzwoite zdjęcia, które działają trochę na Twoja niekorzyść, bo widać każdy "babol".

Mam nadzieje że Cię nie uraziłem. Nie mogę natomiast pochwalić tego modelu, bo obraziłbym tych których modele komentuję pozytywnie. Mogłem powstrzymać się od krytyki, ale osobiście uważam, że gorsza od krytyki jest obojętność.

Pozdrawiam i trzymam kciuki, kolejny model na pewno będzie lepszy.

Re: Tks ftf 1:72

PostNapisane: sobota, 18 października 2014, 12:26
przez Bregowaty
Bardzo dziękuje za taką odpowiedź która wyczerpuję temat i wytyka błędy. Że zdjęcia dobre to się nie spodziewałem.