T90M

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T90M

Postprzez Marcin_Matejko » niedziela, 6 sierpnia 2023, 10:55

W piątek skończony prezent dla przyjaciela, trochę się z robotą ociągałem bo temat mi nie leżał. Ale wreszcie mam to za sobą ;o)
T90M Modelcollect skala 1/72, mój drugi model czołgu w życiu, i pierwszy w 1/72. Model ogólnie jest z pudełka, i trzeba przyznać że jest to dobry zestaw. Pocieniłem w nim niektóre detale aby wyglądały bardziej realnie i dodałem załogę oraz fartuchy z siatki i kilka detali od siebie trochę wzorując się na zdjęciach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chciałem zrobić zdobyczny albo chociaż spalony ale życzenie właściciela było aby był taki, więc jest. Mam nadzieję że mu się spodoba i będzie ozdobą jego niemałej kolekcji :)
Per Aspera ad Astra
IPMS Polska / IPMS Świdnica / IPMS Air-race / RCtank.pl / RC-trial.pl
Avatar użytkownika
Marcin_Matejko
 
Posty: 1339
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 22:56
Lokalizacja: Świdnica

Reklama

modele polskich samolotów

Re: T90M

Postprzez prawdziwy-sok » czwartek, 10 sierpnia 2023, 21:02

Podstawka i dobór kolorów fajny, ale widać pare niedociągnięć - nie usunięte linie podziału na granatach dymnych, lina trzymająca brezent (?) z tyłu ma dokładnie ten sam kolor co malowanie czołgu, rdza na elementach metalowych pojawia sie szybko, ale równie szybko znika z nich w użyciu, więc takie zardzewiałe gąsiennice wyglądają dziwnie, kiedy załoga jest w pojeździe, pręty osłaniające silnik strasznie rażą grubością w porównaniu do delikatnych fototrawionek na wieży. Stroje załogantów wyglądają ~dziwnie, a dowódcę chyba pochlapałeś łoszem na ramieniu.
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Re: T90M

Postprzez Marcin_Matejko » poniedziałek, 4 grudnia 2023, 09:15

Tak zgadza się, nie jest doskonały, muszę z tym żyć :mrgreen:

Natomiast w piątek model trafił do kolekcji "Wodza",
Obrazek

który odwiedził naszą modelarnię :D
Obrazek

Obrazek
Per Aspera ad Astra
IPMS Polska / IPMS Świdnica / IPMS Air-race / RCtank.pl / RC-trial.pl
Avatar użytkownika
Marcin_Matejko
 
Posty: 1339
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 22:56
Lokalizacja: Świdnica


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości