Figurki smoków

Nabyłeś nową figurkę, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Figurki smoków

Postprzez Maciek » niedziela, 9 marca 2008, 16:42

Witam.
Mam takie małe pytanko. Czy znacie jakieś zestawy figurek smoków? Inne niż zvezdy? Mam problem ze znalezieniem czegoś w sieci. Nie jest, na razie, ważna skala ani materiał. Może być plastik, albo żywica (raczej nie metalowe).
Pozdrawiam.
Maciek
 

Reklama

Re: Figurki smoków

Postprzez Tomek Zieliński » niedziela, 9 marca 2008, 17:00

Tomek Zieliński
 

Re: Figurki smoków

Postprzez Maciek » niedziela, 9 marca 2008, 17:20

Całkiem fajne. Dzięki za link. :D Tylko czy one są gotowe czy do złożenia? Nie ukrywam, że mile widziane są do złożenia.:P

P.S.

Czy ktoś wie może jak wygląda zawartość pudełka Zvezdy?
Maciek
 

Re: Figurki smoków

Postprzez Xar » niedziela, 9 marca 2008, 23:54

Z tego co mi wiadomo to ta firma robi gotowe figurki, już pomalowane... Szkoda. Sam poszukuję podobnych. Ciekawe figurki są w zestawach do CHRONOPII, takiej gry bitewnej. Na Allegro są od czasu do czasu dostępne. Pewien gościu ma dość duży wybór. Kupowałem kilka egzemplarzy od tego gościa. Cena całkiem niezła. Mam cennik jego figurek. Jak co, to mogę przesłać...
Avatar użytkownika
Xar
 
Posty: 225
Dołączył(a): czwartek, 1 listopada 2007, 00:44
Lokalizacja: Nowy Sącz/Mystków

Re: Figurki smoków

Postprzez Michał W. » poniedziałek, 10 marca 2008, 09:06

Witaj!
A czy zaglądałeś na stronę GAMESWORKSHOP'U?
http://uk.games-workshop.com/storefront ... orignav=13
Pod tym linkiem jest przykład ich smoka, a jak chcesz to wieczorem mogę podesłać Ci fotkę mojego smoka orków już pomazanego.
POZDRAWIAM!
Bardzo lubię chodzić do pracy, ale czekanie 8 godzin na wyjście do domu to już przesada... H.A.
Michał W.
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2008, 19:40
Lokalizacja: Olszanica

Re: Figurki smoków

Postprzez viltianus » poniedziałek, 10 marca 2008, 10:19

Smoki do bitewniaków, bardzo fajne, robi Reaper i Dark Sword miniatures.
http://www.sindarion.istore.pl/
Są wielkie i ładnie rzeźbione. Jednego mam, jeszcze niepomalowanego.
Smoki Zvezdy to przy nich plastikowe zabawki, tyle że dużo tańsze.
I am not a plastic modeller. I am not a serious person. I'm a hobbit.
Blog Dzikiego Chomika
viltianus
 
Posty: 63
Dołączył(a): czwartek, 24 stycznia 2008, 12:14
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Figurki smoków

Postprzez Maciek » poniedziałek, 10 marca 2008, 13:15

Wielkie dzięki za linki. Na obu stronach są na prawdę świetne figurki smoków, ale cena też jest świetna. :-/ Nie wątpliwie ich jakość jest o wiele większa, ale na początek zadowoliłbym się czymś tańszym, mniej efektownym żeby poćwiczyć malowanie. Z tego powodu pytałem o zawartość Zvezdy. Jeśli ktoś z Was miałby fotki tego zestawu to chętnie się z nimi zapoznam.
Pozdrawiam.
Maciek
 

Re: Figurki smoków

Postprzez viltianus » wtorek, 11 marca 2008, 11:58

W pudełku Zvezdy są dwa smoki, jeden z czerwonego, drugi z niebieskiego plastiku. Można je złożyć, o ile pamiętam, w dwóch nieco się różniących pozach. Łapy, ogon i głowa składają się z kilku cżęści każda, więc można dość swobodnie kształtować pozę smoka.
Niebieskiego smoka już dawno nie mam, pojechał do mojego brata (młodszego). Czerwonego kiedyś tam zaplanowałam jako powalonego na plecy i właśnie dobijanego przez św. Jerzego, stąd straszne ilości szpachlówki widoczne na modelu. Mocno zmieniłam mu pozę. Teraz jeszcze powinnam go pomalowąć...
na jednym ze zdjęć dla porównania wielkosci figurka w skali 1/35.

CIACH ZDJĘCIA NIEZGODNIE Z REGULAMINEM !!!
Ostatnio edytowano środa, 21 maja 2008, 21:52 przez viltianus, łącznie edytowano 1 raz
I am not a plastic modeller. I am not a serious person. I'm a hobbit.
Blog Dzikiego Chomika
viltianus
 
Posty: 63
Dołączył(a): czwartek, 24 stycznia 2008, 12:14
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Figurki smoków

Postprzez wojtek_fajga » wtorek, 11 marca 2008, 12:22

Obrazki umieszczone niezgodnie z regulaminem!
Avatar użytkownika
wojtek_fajga

Master od Tin
 
Posty: 2748
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:22
Lokalizacja: EPBY

Re: Figurki smoków

Postprzez Maciek » wtorek, 11 marca 2008, 12:30

Dzięki wielkie za zdjęcia. Faktem jest, że do metalowego mu daleko, ale i tak wygląda całkiem nie źle.
Pozdrawiam.
Maciek
 

Re: Figurki smoków

Postprzez Michał W. » piątek, 14 marca 2008, 14:30

Jeżeli mogę coś delikatnie zasugerować to całkiem niepotrzebnie chcesz zaczynać ćwiczenie malowania na smokach. To dość wymagające bestie ;o) i raczej trudne do ćwiczeń. Ponownie odsyłam do (może przez niektórych uznawanego za monopolistę) GAMESWORKSHOP'U, a konktertnie do armii Lizardów - czyli jaszczurów. Z przymrużeniem oka można je traktować za małe smoki, a z pewnością będą to tańsze modele do treningu.
POZDRAWIAM!
Michał
Bardzo lubię chodzić do pracy, ale czekanie 8 godzin na wyjście do domu to już przesada... H.A.
Michał W.
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2008, 19:40
Lokalizacja: Olszanica

Re: Figurki smoków

Postprzez Xar » wtorek, 18 marca 2008, 01:04

Co do tego kolesia z Allegro, to właśnie zauważyłem, że wystawił doś sporo różnych figurek. Co prawda na zdjęciach widać niewiele, ale zawsze to coś. Kiedyś szukałem jakiegoś katalogu lub czegoś, gdzie będą zdjęcia gotowych, ale nic nie znalazłem.
http://allegro.pl/show_user_auctions.ph ... 66&p=1&p=0
Tutaj można zobaczyć "surowe" figurki. Miłego oglądania. ;o)
Avatar użytkownika
Xar
 
Posty: 225
Dołączył(a): czwartek, 1 listopada 2007, 00:44
Lokalizacja: Nowy Sącz/Mystków


Powrót do Figurki - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości