Pieski w skali 1/35, pytanie.

Nabyłeś nową figurkę, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez pawel » piątek, 24 maja 2013, 20:17

Witam. Czy ktoś miał w praktyce do czynienia z psami od Mantis lub Reality in Scale ? Szukam figurki, która będzie na wielkość pasowała do figurek firmy Tank (wojacy są zdecydowanie mikrej postury). Sprawdziłem figurki od Zvezdy i to raczej skala 1/32. Przy figurkach ludzi z Tanka wyglądają jak niedźwiedzie.
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 18:28

Reklama

Re: Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez Grzegorz H. » sobota, 25 maja 2013, 12:30

Ja nie miałem, ale może takie by Tobie odpowiadały?
Avatar użytkownika
Grzegorz H.
 
Posty: 494
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2007, 13:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez Przemysław Szymczyk » sobota, 25 maja 2013, 13:23

Mantisowe powinny być ok, z tego co pamiętam to mi zwykle dość małe wychodziły podczas rzeźbienia ;)
Zresztą akurat jak o psy idzie to różnice wielkości są mało zauważalne - to chyba jedyny gatunek gdzie wychodząc na ulicę możesz spotkać przedstawiciela o wadze zarówno 3kg, jak i 53kg
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Avatar użytkownika
Przemysław Szymczyk
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 12:24

Re: Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez pawel » sobota, 25 maja 2013, 19:17

Przemysław Szymczyk napisał(a):Mantisowe powinny być ok, z tego co pamiętam to mi zwykle dość małe wychodziły podczas rzeźbienia ;)

A jaką wysokość/długość może mieć ten z lewego górnego rogu ?
Obrazek
No psy są różne, fakt. Ale poszukiwany musi pasować rozmiarami i pozą do konkretnej figurki. Jak takiego nie znajdę, to będę musiał kombinować z figurką (człowieka) od innej firmy.
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 18:28

Re: Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez Przemysław Szymczyk » sobota, 25 maja 2013, 19:47

Niestety nie mam tego zestawu w domu, więc pomierzyć nie mogę. Jest dość mały z tego co pamiętam, ale dokładnie nie powiem - może ktoś z obecnych ma zestaw pod ręką to pomoże ;)
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Avatar użytkownika
Przemysław Szymczyk
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 12:24

Re: Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez rob » niedziela, 26 maja 2013, 19:31

Jeżeli odpowiadają Ci moje "ulepki" to podaj adres na priv., a wyślę Ci parkę dla porównania.
pozdrawiam
Architektura, figurki, gadżety…
…i co mi w ten zakuty łeb wpadnie!
ROB
Avatar użytkownika
rob
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek, 18 listopada 2008, 15:38
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pieski w skali 1/35, pytanie.

Postprzez pawel » poniedziałek, 27 maja 2013, 19:10

rob napisał(a):Jeżeli odpowiadają Ci moje "ulepki" to podaj adres na priv., a wyślę Ci parkę dla porównania.
pozdrawiam
Z całym szacunkiem dla ulepków (ja ledwo ludzika z kasztanów klecę) ale nie pasują zupełnie do mojej koncepcji. Mam taki jeden pomysł na winietkę. Jak nie znajdę dwóch pasujących rozmiarami figurek ( w odpowiednich pozach) to po prostu odpuszczę.
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 18:28


Powrót do Figurki - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości