TK i TKSy w 1:72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Re: TK i TKSy w 1/72

Postprzez Kuba » sobota, 5 lipca 2008, 20:27

Co do lufy to bodaj armo produkuje metalowe.

Co do samego modelu na razie śmierdzi mi brak różnicy między nadbudówkami TKSów, cieszy kształt płyty nad karabinem.

Co z detalami?
Kuba
 

Reklama

Re: TK i TKSy w 1/72

Postprzez Jostein » niedziela, 6 lipca 2008, 10:35

Jakkolwiek by nie było, pojawienie się tych modeli niezmiernie cieszy - wyczekiwałem ich jak kania dżdżu. Jeszcze poproszę o polskie samochody pancerne i na przykład prototypowe czołgi 4TP, 10TP, no i oczywiście czołg pływający PZInż 130. (Apetyt rośnie w miarę jedzenia, czyż nie?).

Choć przyznaję, że pomysł na wykonanie gasienic wraz z kołem napędowym nie jest najszczęśliwszy. Szkoda, że RPM nie wzorował się tu na rozwiązaniu przyjętym przez DOC Models - czyli koło napędowe wykonane jako część wtryskowa, zaś gąsienice w formie "gumisiów". Bardzo sympatycznie wypadło.
Ostatnio edytowano środa, 17 września 2008, 12:46 przez Jostein, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Jostein
 
Posty: 1312
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TK i TKSy w 1/72

Postprzez korop » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 21:30

Oczywiście są takie modele w 1/35 także zrobione przez RPM. Sam sklejam jednego i spasowanie mogłoby być lepsze. Ma ktoś info na temat wymiarów tych cudeńków w 1/72? W 1/35 to jest tyciusieńkie.
korop
 

Re: TK i TKSy w 1/72

Postprzez Kosmish Schlacht Schiff » sobota, 21 lutego 2009, 19:08

Jostein - ciesz się, że nie użyli pomysłu ESO, czyli gąsienice z pojedynczych ogniwek i dłuższych kawałków, które miały zwyczaj pękać dość łatwo.
Kosmish Schlacht Schiff
 

Re: TK i TKSy w 1:72

Postprzez skala72 » czwartek, 25 lutego 2010, 18:13

Czy ktoś sklejał ten tankietki lub tankietkę, jak to wygląda w realu??
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości