SdKfz 9 (18t) Halftrack & SdAh 116 Trailer - Trumpeter, 1:72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

SdKfz 9 (18t) Halftrack & SdAh 116 Trailer - Trumpeter, 1:72

Postprzez Balu » czwartek, 8 listopada 2007, 12:14

Nareszcie jest :D (ciekawe kiedy u nas :mrgreen: )

Jakby ktoś chciał to tu jest inbox:

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=528#

A tu sama przyczepka:

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=527#

ciekawe ile sobie zażyczą .... bo ceny to sobie dają Dragona, a trochę im brakuje, niemniej pozycja ciekawa i obowiązkowa :lol:
Balu
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: German Sd.Kfz.9 (18t) Half-track & Sd.Ah.116 Trailer

Postprzez Sherman » sobota, 24 listopada 2007, 07:54

W Phantomie już jest. Tam chcą 92zł z groszami, ciut więcej jak za Dragon Wagona Academy. Tak na dobrą sprawę za dość atrakcyjny zestaw to nie są duże pieniądze ( porównaj z cenami PlanetModels ). A Trumpkowe famo ponoć od Revella ładniejsze. Jedyny dylemat to co mu "na plecki" wrzucić... Może nowego Stuga z Dragona?

Pzdr
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: German Sd.Kfz.9 (18t) Half-track & Sd.Ah.116 Trailer

Postprzez Balu » sobota, 24 listopada 2007, 10:49

No to nawet niedużo, ale ja się skuszę na razie na samą przyczepkę, bo w magazynach leżą 2 famo z Revella :D jednemu się podepnie, może będzie pasować ... :P Z Trumpeterem jest o tyle dobrze, że przeważnie ich modele cały czas są w sprzedaży, nie to co z Dragonem :-/

A zapakować można to:

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=536

Mi się ta wersja zawsze bardziej podobała :lol:

A co do Trumpetera to dla mnie fenomenalne jest pudełko od Brummbara późnej wersji zwłaszcza to jak na nim został sklejony cały układ jezdny i reszta :mrgreen: Wszystko krzywo, aż chce się kupować ...

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=519#

choć na żywo wygląda to znacznie ciekawiej :mrgreen:
Balu
 

Re: German Sd.Kfz.9 (18t) Half-track & Sd.Ah.116 Trailer

Postprzez Sherman » poniedziałek, 26 listopada 2007, 03:05

Tego Stuga wczesnego się trochę boje. Ostatnie produkty Trumpka są krzywe nie tylko na pudełkowych zdjęciach... Tygrysy to porażka, z tego co słyszałem Brumbary też. Z ich najnowszych produktów miałem ochotę na Strykera, ale podobno model jest wzorowany na serii przedprodukcyjnej i nieco sie różni od seryjnych...

A tak bardziej z estetycznego punktu widzenia - taka wielka szara bryła będzie nudna.
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: German Sd.Kfz.9 (18t) Half-track & Sd.Ah.116 Trailer

Postprzez Kuba » poniedziałek, 26 listopada 2007, 08:37

Modele można już nabyć na allegro.

Co do brummbarów - jakieś konkrety? Ja słyszałem "tylko" o zamkniętych włazach, coś jeszcze schrzanili?
Kuba
 

Re: German Sd.Kfz.9 (18t) Half-track & Sd.Ah.116 Trailer

Postprzez Sherman » wtorek, 27 listopada 2007, 23:22

Kuba napisał(a):Co do brummbarów - jakieś konkrety? Ja słyszałem "tylko" o zamkniętych włazach, coś jeszcze schrzanili?

Hmmm... prawie wszystko? Cała nadbudówka jest źle zrobiona, lufa jest tylko w jednej pozycji, brakuje zimmeritu. Z tego co słyszałem i podwozie najładniejsze nie jest. Szkoda pieniędzy na Trumpetera gdy model ma w zapowiedziach Dragon.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: German Sd.Kfz.9 (18t) Half-track & Sd.Ah.116 Trailer

Postprzez Kuba » środa, 28 listopada 2007, 18:12

Sherman napisał(a):lufa jest tylko w jednej pozycji

ano zapomniałem
Sherman napisał(a):Szkoda pieniędzy na Trumpetera

tego jestem pewien, zresztą przecież jest na pewno dużo tańszy model ESCI/italeri
Kuba
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości