[IN-BOX] Tiger Late do Dragona - VoyagerModel PE35179, 1:35

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

[IN-BOX] Tiger Late do Dragona - VoyagerModel PE35179, 1:35

Postprzez Krystian Ciechowicz » czwartek, 15 listopada 2007, 09:23

Witam.

Prezentowany zestaw blach dedykowany jest do modeli firmy dragon o nr kat.: 6253/6406
A to in-box zestawu do tego modelu ...

Na wstępie minusy.
Firma Voyagermodel, podwórkowym slangiem mówiąc poleciała w gumy. W zestawie nie ma zasobnika na wieżę, czego możemy się dowiedzieć dopiero z instrukcji !
In PLUS -
Czytelna instrukcja, dodatki w postaci linek, plastikowych wałków!
Kolejnym plusem jest zróżnicowanie grubości blach !
Najcieńsza jest blacha z błotnikami przód i boki oraz osłonami wydechu. Grubsza, elementy dodatkowe na kadłub i najgrubsza błotniki tył.
Mnie osobiście te blachy przypominają wrób Abera ... ale mogę się mylić.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Pozdrawiam
K.
Avatar użytkownika
Krystian Ciechowicz

BoB 2 miejsce
 
Posty: 1477
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: [In-box] VOYAGERMODEL PE35179 - ( TIGER LATE - DRAGON )

Postprzez Krzysztofoslaw » piątek, 16 listopada 2007, 00:57

za ile i skąd takie cósik masz?:)
A przecież na pudełku pokazali jakby był kufer.... 'oszukali mnie banda złodziej, decydentów...'
Krzysztofoslaw
 

Re: [In-box] VOYAGERMODEL PE35179 - ( TIGER LATE - DRAGON )

Postprzez Krystian Ciechowicz » piątek, 16 listopada 2007, 08:54

Witam.

W Jadarze 100kę krzyczą za taki zestaw.
Niestety to nie pierwsza wpadka Voyagera, chociaż w tym przypadku i tak niewielka.

Ostatnio zakupiłem taki oto zestaw:
http://www.voyagermodel.com/Product-PEA ... 092_01.jpg
http://www.voyagermodel.com/Product-PEA ... 092_02.jpg

ku mojemu zdziwieniu i zniesmaczeniu po otworzeniu pudełka zobaczyłem to:

http://i211.photobucket.com/albums/bb91 ... 060600.jpg

W zestwie jest jedynie skrzynka żywiczna, żywiczna osłona na k-em i lufę działa, skrzynka z fototrawionki oraz kilka, dosłownie kilka dupereli. Absolutny brak błotników i pozostałych części pokazanych na kadłubie. W związku z tym, że właściciel firmy Jadar olał moje petycje odnośnie załatwienia tej sprawy, temat skierowałem od rzecznika praw konsumenta ... zobaczymy co z tego wyjdzie. Reasumując, trzeba uważać co się kupuje z oferty firmy.

Pozdrawiam
K.
Avatar użytkownika
Krystian Ciechowicz

BoB 2 miejsce
 
Posty: 1477
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Łódź

Re: [In-box] VOYAGERMODEL PE35179 - ( TIGER LATE - DRAGON )

Postprzez TomB(raider) » piątek, 16 listopada 2007, 10:13

Niestety Voyager tak robi i trzeba szukać recenzji zestawów. Ja kupiłem zestaw do wczesnego Tygrysa. Na obrazku na pudełku, na stronie Voyagera były oprócz podstwowych detali - zasobnik i żywiczne kółka bez bandaży. Cena zestawu sugerowała, że całość jest w środku. Ale miałem takie samo zdziwko jak Ty.
Avatar użytkownika
TomB(raider)
 
Posty: 236
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 18:41
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Re: [In-box] VOYAGERMODEL PE35179 - ( TIGER LATE - DRAGON )

Postprzez Jonak » piątek, 16 listopada 2007, 14:54

Standard dla Voyagera - warto wcześnie pooglądać w sieci zawartość zestawów, bo na pudełka wrzucają zdjęcia modeli "wyposażonych" we wszystkie ich dodatki... oczywiście dostępne osobno...

Przy okazji - Voyager jest straszenie nierówny cenowo - niektóre zestawy ma w całkiem dobrych cenach, a inne - w przesadzonych.
Jonak
 

Re: [In-box] VOYAGERMODEL PE35179 - ( TIGER LATE - DRAGON )

Postprzez Robert Tyczyński » poniedziałek, 19 listopada 2007, 12:51

Cześć
Ja tak samo rozczarowałem się blaszkami do Strykera Trumpka. Na opakowaniu było pokazane zdjęcie modelu z żywicznymi kałami oraz karnistrami, a po rozpakowaniu były tylko same blaszki :( . Okazało się że koła oraz karnistry należy kupić oddzielnie. Dzięki Bogu zestaw jest bogaty i to go ratuje. A co do kół to już na mnie czekają koła żywiczne z modelu AFV. Tak wiec w przypadku blach Voyagera należy się dokładnie zapoznać w sieci co w nich się znajduje aby nie mieć niemiłych doznań.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Robert Tyczyński, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Robert Tyczyński
 
Posty: 159
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2007, 10:04
Lokalizacja: Siedlce


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości