ITALERI-Sherman M4

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

ITALERI-Sherman M4

Postprzez Worius » czwartek, 28 czerwca 2012, 10:33

Witam.
Za niedługo zamawiam Shermana m4 1:72 firmy iteleri(http://www.exito.sklep.pl/pl/p/ITALERI- ... erman/4314).Chcę od razu kupić farbki. Prosiłbym o ich numerację (humbrola lub revella) jeśli byłoby to możliwe.
Pozdrawiam Szymon :)
Avatar użytkownika
Worius
 
Posty: 484
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2012, 20:01
Lokalizacja: Lubelskie,Kraśnk

Reklama

Re: ITALERI-Sherman M4

Postprzez Mecenas » czwartek, 28 czerwca 2012, 10:47

Jeśli planujesz dokonać zakupu w jednym ze sklepów, które reklamują się na forum możesz spokojnie poprosić sprzedawcę (telefonicznie, mailowo) o zasugerowanie farb i dodanie ich do Twojego zamówienia. Jako, że to sprawdzeni sprzedawcy to "będzie Pan zadowolony." :)

Nie bardzo wiem jakie malowanie planujesz wykonywać, czy pudełkowe czy też własne z jakiegoś konkretnego teatru działań więc trudno tu coś doradzić. Z tego co widzę, to chyba dopiero zaczynasz przygodę.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: ITALERI-Sherman M4

Postprzez Worius » czwartek, 28 czerwca 2012, 10:56

Mam zamiar wykonać takie jak na pudełku, model zaś mam zamiar zakupić w sklepie exito.
(jaki tam pan :mrgreen: , mam 13lat :mrgreen: )
Pozdrawiam Szymon :)
Avatar użytkownika
Worius
 
Posty: 484
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2012, 20:01
Lokalizacja: Lubelskie,Kraśnk

Re: ITALERI-Sherman M4

Postprzez Mecenas » czwartek, 28 czerwca 2012, 11:09

Spoko spoko, 13 lat to już poważny wiek. :)

Mamy na forum taki katalog ukończonych modeli w skali 1:72-1:76, gdzie warto popodglądać kolegów. Tu jest link. Pod "M" znajdziesz kilka galerii Shermanów. Podobny katalog znajdziesz też dla modeli w mniejszych skalach. Zobacz jak inni wykończyli swoje modele, poszukaj ich wątków warsztatowych (często są już wstawione odpowiednie linki w galeriach). Dzięki temu na pewno wybierzesz sobie kolor/farbkę, który Ci odpowiada.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: ITALERI-Sherman M4

Postprzez Worius » czwartek, 28 czerwca 2012, 11:33

Niestety w tych galeriach nie ma linków do warsztatów, ale na stronie airfixa pod modelem tego samego Shermana były wypisane farbki.
53 Gunmetal
86 Light Olive
113 Rust
Light olive to kolor całego czołgu, a 2 pozostałe kolory, to do gąsienic czy czego?
Pozdrawiam Szymon :)
Avatar użytkownika
Worius
 
Posty: 484
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2012, 20:01
Lokalizacja: Lubelskie,Kraśnk


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości