[IN-BOX] Pz. Kpfw. IV Ausf. F1(F) - Dragon (7321), 1:72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

[IN-BOX] Pz. Kpfw. IV Ausf. F1(F) - Dragon (7321), 1:72

Postprzez mnowogro » piątek, 6 marca 2009, 19:11

Najświeższa dostawa, długo oczekiwany:
Pz. Kpfw. IV Ausf. F1(F) Dragon 1/72 nr 7321

Obrazek

Na razie pierwsza fotka dla smaczku, za godzinkę, dwie dam więcej :)
mnowogro
 
Posty: 752
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 20:48

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Pz. Kpfw. IV Ausf. F1(F) Dragon 1/72 nr 7321

Postprzez mnowogro » piątek, 6 marca 2009, 21:36

Sporo narobiłem fotek, wybaczcie, ale nie mam dziś już czasu ich powstawiać przedstawię nieco wybiórczo.

Wszystko obcykałem, są zdjęcia porównawcze np. z revellem, i w dużej rozdzielczości - powinno się zobaczyć wszystkie szczegóły. W tym celu zapraszam do galerii na picasie, skany instrukcji, zdjęcia ramek i więcej.

zacznę od kół nośnych: osobno bandaże, osobno wypełnienie - znacznie ułatwi malowanie. W dodatku zrobione tak, aby nie było potrzeby szlifowania całych kół - wygląda ładnie:
Obrazek
a tu wnętrze kółek:
Obrazek

Wieża:
Obrazek
Niestety włazy boczne są razem, choć posiadają od wewnętrznej strony bardzo ładnie zrobione. Włazy w wiezyczce dowódcy są w dwóch wersjach.

Działo - jak w 35, tyle że dwa razy mniejsze :)
Obrazek

Malowania :D
Obrazek
Obrazek

Przede wszystkim zapraszam do galerii na picasie, znajdziecie tam zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - powinno się dać zobaczyć większość interesujących szczegółów.

Gdybyście znaleźli jakieś babole to zapraszam śmiało do komentowania.
mnowogro
 
Posty: 752
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 20:48


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości