Parę nowości z Tokyo

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Parę nowości z Tokyo

Postprzez Paweł Leszczyński » niedziela, 14 października 2007, 20:32

Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Olesno

Reklama

Re: Parę nowości z Tokyo

Postprzez Mateusz Sakowicz » niedziela, 14 października 2007, 21:07

Dzięki za linka! Mnie najbardziej cieszy to co dzieje się w 1/700 - Trumpeter oraz Pit-Road z Richelieu oraz Hoodami w wersjach z 1931 oraz 1941 r. oraz hit Tamiyi w postaci Repulse...szykują się konkretne wydatki :D

Pozdrawiam,

Mateusz
Avatar użytkownika
Mateusz Sakowicz
 
Posty: 86
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 17:53

Re: Parę nowości z Tokyo

Postprzez Akahoshi » niedziela, 14 października 2007, 21:42

Czy mi się wydaje, czy tam jest T-34/76 z wnętrzem od AFVClub w 1/35?
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Parę nowości z Tokyo

Postprzez Marek Naja » niedziela, 14 października 2007, 21:56

I to z polskim malowaniem.
vel Baldigozz
Avatar użytkownika
Marek Naja

rpm3
 
Posty: 872
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:40

Re: Parę nowości z Tokyo

Postprzez Akahoshi » niedziela, 14 października 2007, 22:13

Choćby nie wiem co, to będzie mój :mrgreen:

/J.Lu/
Ostatnio edytowano niedziela, 14 października 2007, 22:35 przez Akahoshi, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Parę nowości z Tokyo

Postprzez Modelarz » poniedziałek, 15 października 2007, 22:58

Dzięki za ten link Pawle, fundusze celowe trzeba będzie uruchomić !
Mi osobiście bardzo się podoba kurs Trumpetera - kierunek radzieckie AFVs, przynajmniej oni zaczynają wypełniać lukę na rynku. To lubię i wreszcie będę miał co budować. PT-76 ma wyjść jeszcze w wersji B i z moich prognoz wynika, że również w 1/72 ...in the future. Najgorsze to czekanie miesiącami i latami nawet jak na BMP-3.

Revell szarżuje z pseudo nowościami. Zapowiadane BMP-2 to nic innego jak Zvezda ...czyli stary Dragon. Wiem, bo mam. Cena tej odgrzanej kiełbasy na pewno będzie wyższa niż u Zvezdy :idea: Pamiętam jak szukałem kiedyś Revellowego BRDM-2. A to był też stary Dragon.
O zapowiadanym SU-100 już pisać nie będę :-/ Tak samo jak w 1/72 (odgrzane kotlety spod szyldu Matchboxa i Italeri). Czyżby Revellowi się pogorszyło?

Jeśli idzie o trzy-piątkowy zimmeritowy debiut Dragona -> łatwo przewidzieć, że rozpocznie się nowa fala germanofilii... 3 Tygrysy z zimmeritem co najmniej :?

O IS-2 się nie rozpisuję, bo Tamiya i tak dopilnuje żeby pospolitego modelarza nie było na ten model stać. Dragon za trochę ponad 100 potrafi dobry model z ogniwkowymi gąsienicami wydać, to się kupi Dragona jak mnie znowu dopadnie ISofilia :P

To na tyle mojego biadolenia. Najważniejsze, że (jak dla mnie) wszystko idzie w dobrym kierunku. Trumpek mi wystarczy :-|
"Przeklęte części, czyż nigdy nie wyzwolę się z was, o, co za bogactwo części i co za bogactwo mąk!" W.Gombrowicz, "Ferdydurke"
Avatar użytkownika
Modelarz
 
Posty: 991
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Parę nowości z Tokyo

Postprzez Mikołaj Wawer » wtorek, 16 października 2007, 16:43

najbardziej intersującym modelem dla mnie jest jednak t-34/76 AFV Club`a . Nareszcie ktoś zrobił inną wersje niż z fabryki 183 :mrgreen: i to z wnętrzem , tylko te gąski mogły być inne :( .
Mikołaj Wawer
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości