Zna się ktoś na ciężarówkach Opla?

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Zna się ktoś na ciężarówkach Opla?

Postprzez pawel » piątek, 5 września 2014, 20:23

Witam
Może ktoś poratuje wiedzą. Czy w samochodzie Opel 1,5t (typ 2,5-32) były zakładane takie same koła jak w trzytonówce? Inaczej mówiąc, czy można żywiczne koła od Blitz'a dedykowane o modeli Tamiya/Italeri/Dragon założyć do modelu firmy ICM?
I drugie pytanie czy jakieś blaszki do Blitz'a (chociaż wybrane elementy) nadawały by się do waloryzacji modelu ICM. Bo do ICM to chyba nikt żadnego zestawu nie zrobił. Ciekawi mnie zwłaszcza możliwość wykorzystania (przerobionego) zestawu Voyagera w którym jest kompletna skrzynia ładunkowa z drewnianymi elementami. Da się coś wykorzystać, czy pozostaje samodzielna dłubanina?
Pawel
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 18:28

Reklama

Re: Zna się ktoś na ciężarówkach Opla?

Postprzez Greif » piątek, 5 września 2014, 23:27

Czołem
Niestety złe wieści ... nie da rady zamienić kół są mniejszej średnicy i inne felgi, okucia do burt ewentualnie można przeszczepić, ale jak z pasowaniem nie wiem nie mam tych blach... do Dragona w zasadzie nie potrzebne do Tamki mam Abera.
Pozdro
Greif
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Motherwell/Scotland


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości