T-14 Armata ARK Models 1:48 [In-Box]

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

T-14 Armata ARK Models 1:48 [In-Box]

Postprzez Andzin » środa, 17 października 2018, 12:41

Przedmiotem mojego pierwszego in-boxa na forum jest żywiczny model T-14 Armata w skali 1:48 firmy ARK Models.
Model dotarł do mnie w takiej oto obwolucie:

Obrazek

Pod kolorowym opakowaniem znajduje się solidne szare pudło znane m.in. z modeli Zwiezdy. Zdało egzamin, bo model przyszedł do mnie zapakowany tylko w foliową torbę, stąd uszkodzenia na wierzchu, części dotarły jednak nieuszkodzone.
W środku znajduje się kilkadziesiąt części z jasnoszarej żywicy - ładnie odlane, bez widocznych pęcherzyków powietrza, części mają ostre krawędzie, miejscami są drobne nadlewki.
No a teraz do rzeczy. Na pierwszy ogień wanna. lekko wygięta, ale nic, czego nie dałoby się wyprostować w gorącej wodzie.

Obrazek
Obrazek

A tu zbliżenia przodu i tyłu:

Obrazek
Obrazek

Wanna przykryta jest sporym kawałkiem żywicy w postaci wierzchu kadłuba:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Elementy tyłu kadłuba (sorry za nieostrą fotkę)
Obrazek
Obrazek

Koła, gąsienice i części zawieszenia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fartuch boczny w widoku z zewnątrz i od wewnątrz

Obrazek

Elementy wieży

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lufa - (prosta i ładnie odlana)

Obrazek

Oraz drobnica (elementy wyposażenia wieży, anteny, siatki boczne):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na zakończenie instrukcja

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gdy pierwszy raz zobaczyłem zapowiedź tego modelu włączyła się opcja "chcij to" skutecznie stłumiona przez cenę, za jaką był oferowany na znanych portalach aukcyjnych. Ponad 800zł to jednak nie było to ;-)
Dowiedziałem się jednak, że producent sprzedaje go bezpośrednio w rozsądnej cenie ... no i poszło :-)
Model na pewno wart jest swoich pieniędzy, przynajmniej dla mnie. Kawał żywicy, w praniu wyjdzie jak dobrze spasowanej. Jedyny minus to brak kalkomanii, co w dzisiejszych czasach nie stanowi problemu nie do rozwiązania.
Andzin
 
Posty: 151
Dołączył(a): środa, 24 maja 2017, 14:50

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości