[IN-BOX] Guard stones - Minimali Productions, 1:48

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

[IN-BOX] Guard stones - Minimali Productions, 1:48

Postprzez Paweł Czarnocki » niedziela, 28 października 2007, 14:32

Będąc ostatnio w Lublinie na Spotkaniach modelarskich zrobiłem niewielkie zakupy. Odwiedziłem stoisko firmy Toro Model i nabyłem niewielki ale ciekawy zestawik. Spodobały mi się pojazdy w skali 1\48 ale nie miałem do nich żadnych akcesoriów. No i znalazłem.

W niewielkim kartonowym pudełeczku

Obrazek

w woreczku jest garść elementów

Obrazek

Przyglądnijmy się dokładniej, chmm co tu mamy ? Otóż z woreczka wypadły nam 4 plastikowe profile, 2 okrągłe i 2 o przekroju dwuteownika

Obrazek

3 słupki z wgłębieniem na namalowanie oznaczeń, numeru drogi itp

Obrazek

3 słupeczki z okrągłym otworem i 3 z profilem na dwuteownik

Obrazek Obrazek

3 słupeczki "puste"

Obrazek

Odlewy mają ciekawą fakturę starego, nierównego betonu z wykruszeniami. Zestaw ten można z powodzeniem wykorzystać do małej winietki w 1\48, zarówno z pojazdem jak i z samymi figurkami.

Podsumowując, wyrób dobrej jakości. Cena nie jest wygórowana - 19 złotych. Oglądałem też inne wyroby tej firmy i są wykonane starannie i dokładnie. W zasadzie nie jest to jakiś szczególnie skomplikowany zestaw ale bardzo przydatny i z pewnością wzbogaci i urozmaici nasze dioramki.

Tutaj można sobie zobaczyć co jeszcze ta firma produkuje.

http://toro-model.home.pl/pliki/track48.htm

Polecam wszystkim
Avatar użytkownika
Paweł Czarnocki
 
Posty: 1289
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:32
Lokalizacja: Siedlce

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości