Nasze fury i moto w 1:1

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych jedno lub dwuśladach, szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez greatgonzo » sobota, 4 lutego 2012, 00:37

Speedking napisał(a):Do Hondy to nie mam co startować nawet


Nie jęcz! Gdybym miał takie auto i ktoś mi by je zabrał dając w zamian którąś z tych Hond to bym się zwyczajnie zapłakał.
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4054
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Reklama

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Kazik » sobota, 4 lutego 2012, 00:44

BMki są fajnymi autami tylko mają sperdzieloną opinię no i trudno trafić zdrowy egzemplarz.
Ja za każdym razem jak obejrzę po raz kolejny "Ronina" to nachodzi minie chęć na jakieś fajne E34. Niestety jak pozaglądać na serwisy z ogłoszeniami to ciężko trafić jakiś sensowny egzemplarz nie tknięty ręką lokalnego tunera.
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Fred-k2 » sobota, 4 lutego 2012, 00:47

Kazik napisał(a):Ja za każdym razem jak obejrzę po raz kolejny "Ronina" to nachodzi minie chęć na jakieś fajne E34

Piękny pościg to był. Ronin mi się nigdy nie znudzi, genialny film.
pozdrawiam Fryderyk, modelarz ambitny lecz leniwy
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Fred-k2
 
Posty: 1488
Dołączył(a): środa, 20 maja 2009, 22:17
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez grzegorz75 » sobota, 4 lutego 2012, 01:08

Nie CHWALCIE się zbyt swoimi dyliżansami , gdyż poniewóż , groźny facet wystający z włazu czołgu lub innego opancerzonego pojazdu ,załatwi Was tak jak mnie swoją Nokią z MPtrójkami i takie tam ze słuchawkami . Na mnie zrobił wrażenie,niemalże zdusiłem kebaba w tureckim siadzie gdyby nie pomoc psychologa , poczułem się ośmieszony i usunąłem łódkę z mojego albumu, którą pokazałem , by przypadkiem nie oprawił i nie zakatował mnie jak psa. Wygłupiłem się strasznie . Nie powtarzajcie tego błędu . Chciałem go ( tego faceta współmodelarza wystającego z włazu ) przeprosić i newer egejn nie pokażę już łódki .Ani żadnej rzeczy która jego jest .Plizzzz forgiwmi fajny współmodelarzu wystający z włazu , przepraszam , że żyję i więcej się to nie powtórzy i nie krzywdź mnie ani innego współmodelarza co ma auto, rower , czy inny wynalazek :

viewtopic.php?f=43&t=19806&start=60

Musiałem zmanipulować posta swego jedynego ,by wskazać , że zamiast łódki mam nokię trzyletnioM.
Błagam współmodelarza z włazu ,by darował mi moje fo-pa i nie nękał mnie więcej .Chciałbym też tak fajnie wystawać z włazu, alem nie godny .....
Obrazek
Avatar użytkownika
grzegorz75
 
Posty: 871
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 19:37

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Kuba P. » sobota, 4 lutego 2012, 13:58

Kazik napisał(a):BMki są fajnymi autami tylko mają sperdzieloną opinię no i trudno trafić zdrowy egzemplarz.
Ja za każdym razem jak obejrzę po raz kolejny "Ronina" to nachodzi minie chęć na jakieś fajne E34. Niestety jak pozaglądać na serwisy z ogłoszeniami to ciężko trafić jakiś sensowny egzemplarz nie tknięty ręką lokalnego tunera.


W Polsce faktycznie trudno trafić nieskrzywdzoną starsza bunie ale w Reichu jeszcze bywają. E34, E36 w tych mocniejszych opcjach można jeszcze trafić w świetnym stanie i wcale nie są w niskiej cenie. Sam widziałem w Monachium zaparkowane E36 touring w pięknym kolorze (Avusblau chyba) w stanie idealnym, oryginalnym aż z bratem patrzyliśmy jak powinno wyglądać E36 :)

Zdarzają się fajne i zadbane sztuki, ale trzeba się naszukać. Kupisz potem taki wymarzony egzemplarz, dajmy na to 540i E34, piękny kolor, fajne wnętrze, wydasz masę kasy na pielęgnację, utrzymanie, doprowadzisz do wzorowego stanu technicznego, będziesz chuchał i dmuchał, duma na kołach, V-Acht pod maską i nagle powie Ci ktoś z np. nowego leasingowanego Mondeo pędzonego gnojówką, że dresiarz jesteś... :mrgreen:

Te fury trzeba kochać, nie da się inaczej :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Speedking » sobota, 4 lutego 2012, 16:24

U nas też da się znaleźć ładne egzemplarze, tylko raczej nie w komisch ani nie przez allegro/otomoto. No i też nie od ręki, trzeba się naszukać trochę. Najlepiej rozglądać się po różnych BMW klubach, choć z drugiej strony ci goście cenią swoje wozy i tanio zadbanej się nie kupi.

E34 to jeszcze kiedyś sobie kupię. Jakąś mocną z M-techem ;o)
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Kuba P. » sobota, 4 lutego 2012, 19:45

Speedking napisał(a):E34 to jeszcze kiedyś sobie kupię. Jakąś mocną z M-techem


No to tutaj w zasadzie wybór jest jeden, 4.0, V8, 540i.
Te trzylitrówki są słabe i ciężkie, 530i z M60B30 poza rykiem V8 nie oferuje fajnych osiągów.
Szóstka M30B30 niby spoko, ale w tej ciężkiej budzie szału nie robi.
Znalezienie M5 w dobrym stanie i potem utrzymanie tego wozu zrywa beret, takie ceny. Dlatego 540i jest super opcją. Palić będzie jak smok, ale jakie wrażenie jak taka babcia bez znaczka z tyłu robi spod świateł większość współczesnych "szybszych" samochodzików :)
No i jak to auto wygląda, ja nie mam pytań.

Kiedyś przez kilka tygodni nosiłem w sobie pomysł zorganizowania 540i E34 ale jeszcze nie teraz...
Niemniej pomysł dobry :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez draz » sobota, 4 lutego 2012, 20:04

Kuba P. napisał(a):Te fury trzeba kochać, nie da się inaczej :mrgreen:


Ja ja, mosz recht.

To jak już się tak bawarkami chwalimy, oto i moja:

Obrazek

Obrazek
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Kuba P. » sobota, 4 lutego 2012, 20:09

Ha, przedliftowa* E46 coupe. Ekstra jest. Jak Ci kiedyś pisałem, bardzo mi się Twoja bunia podoba. Silnik, kolor, felga. Super.

Ja na swoje wymarzone E39 530i jeszcze muszę pozarabiać, pooszczędzać ale ja to sobie kupię.
E60 już nie ma tego "czegos", ma to F10 ale na to mnie nie będzie szybko stać. E39 - to jest piękna bunia.

Pozdrawiam miłośników BMW!

*-chociaż czekaj, 325i to poliftowe oznaczenie, to musi być rocznik 2001-2002? Dobrze ogarniam? :oops:
Zewnętrzny lift nadwozia w coupe był dużo później jak w sedanie i to musi być auto po jesieni 2001 zbudowane.
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez draz » sobota, 4 lutego 2012, 23:42

Nie Kuba, to jest przedliftowe 325Ci. Mówimy o dużym lifcie, ze zminą świateł z przodu i zderzaków. Mniejsze zmiany były w 2000r. dotyczyły wprowadzenia sportowej kierownicy do wszystkich coupe i silnika 2,5 litra zamiast 2,8 litra. A moja jest z końca 2000r. Generlanie kwalifukuje się do zmiany, jak tylko E63 albo E92 cenowo zejdą w dół.

A Ty swoje lepiej kup szybko, bo z roku na rok coraz trudniej trafić jakiś dobry egzemplarz.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez cayman » niedziela, 5 lutego 2012, 00:19

draz napisał(a):Nie Kuba, to jest przedliftowe 325Ci. Mówimy o dużym lifcie, ze zminą świateł z przodu i zderzaków. Mniejsze zmiany były w 2000r. dotyczyły wprowadzenia sportowej kierownicy do wszystkich coupe i silnika 2,5 litra zamiast 2,8 litra. A moja jest z końca 2000r. Generlanie kwalifukuje się do zmiany, jak tylko E63 albo E92 cenowo zejdą w dół.

A Ty swoje lepiej kup szybko, bo z roku na rok coraz trudniej trafić jakiś dobry egzemplarz.


Ostatni lift był w 2003 r ,tylne lampy led , inne migacze w przednich błotnikach i inne zmiany .
Moja Frau taką w cabrio z 2004 r śmiga.
Piękny klasyk.Te auta mają cały czas coś w sobie!!!
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Speedking » niedziela, 5 lutego 2012, 00:26

Ooooale fajna! Jakoś te przedliftowe E46 bardziej mi się podobają niż polifty (z resztą e36 tak samo). Felgę podobną zanabyłem do swojej (styling 42), tylko 16"
Jeśli się nie mylę, to M3 E46 nigdy nie wyszło poliftowe, prawda?

E34 to o mało co nie kupiłem 525i :lol: No ale 5er to raczej bym nie utrzymał teraz. Może kiedyś ;o)

cayman napisał(a):Piękny klasyk.Te auta mają cały czas coś w sobie!!!

Trochę za młoda na klasyka ;o)
Ostatnio edytowano niedziela, 5 lutego 2012, 00:27 przez Speedking, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Kuba P. » niedziela, 5 lutego 2012, 00:27

Dzięki za info o liftach Panowie, trochę się w tym pogubiłem a już mam jasność.

cayman napisał(a):Piękny klasyk.Te auta mają cały czas coś w sobie!!!


Dokładnie. To auto ma 11 lat a proszę jak wygląda. Niska maska, elegancka linia, ech E46 się im udało. Nie ma co gadać.
W ogóle BMW ma wspaniałą zasadę - konserwatywna stylistyka, tradycyjna linia i nowoczesność tam, gdzie się jej należy spodziewać. Wspaniałe samochody.

draz napisał(a):A Ty swoje lepiej kup szybko, bo z roku na rok coraz trudniej trafić jakiś dobry egzemplarz.


No wiem wiem własnie. Poza tym cenę trzymają. Mnie interesuje taka z końca produkcji, ale niestety proza życia hamuje i ciągle mi ta bryczka odjeżdża :(
Ale sobie sprawię. Tak mi się E39 cholernie podoba.
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez Kuba P. » niedziela, 5 lutego 2012, 00:29

Speedking napisał(a):Jeśli się nie mylę, to M3 E46 nigdy nie wyszło poliftowe, prawda?


M3 E46 jako takie z zewnątrz większego liftu nie miało (o ile wiem to tylna klapa była zmieniana ale co jeszcze to się nie orientuję) ale tam był lift głównie pod maską. Poprawiono silnik, S54B32 miał problemy z panewkami i BMW miało na to akcję serwisową. Po liftingu do M3 wstawiali już poprawione silniki i te egzemplarze są poszukiwane.
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Nasze fury i moto w 1:1

Postprzez alphard » niedziela, 5 lutego 2012, 01:21

Tylko BMW i BMW :P ... to ja na przekór wrzucę jeszcze jedno foto mojej hanki :) ... kiedy przyjdzie ta wiosna i w końcu ją porządnie umyję :?: :cry: aż żal **** ściska jak co dzień widzę ją taką upaćkaną :evil:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alphard
 
Posty: 352
Dołączył(a): wtorek, 15 listopada 2011, 14:16
Lokalizacja: Podlaskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pojazdy cywilne - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości